Kényelmes mérkőzés előtt az FTC

Női NBI: botlott a Fradi!

2012. 10. 25.

Óriási meglepetésre nem tudott nyerni Dunaújvárosban a Bajnokok Ligájában egyelőre még veretlen Ferencváros.

Mátéfi Eszter fiatal csapata az első félidőben kiválóan tartotta magát esélyesebb ellenfelével szemben, de azt lehetett hinni, a Kohász ereje elfogy a fordulás után. Nem így történt, az újvárosiak megnyerték a második félidőt, így megérdemelten loptak pontot a fejben máshol lévő fradistáktól. A nap másik mérkőzésén a Győr könnyen nyert otthon a BSE ellen, és pontbeli előnybe került a tabellán a Fradival szemben.

Női NBI, 7. forduló:
DUNAÚJVÁROSI KOHÁSZ-FTC RAIL CARGO HUNGARIA 31-31 (15-16), Dunaújváros, játékvezetők: B.Pech, Vágvölgyi
DUNAÚJVÁROS: Knezovic, Pisák (kapusok), Berta, Bódi 5 (1), Csapó, Ferling 8, Gáspár, Gera 2, Grosch, Kemény, Kővári 4, Orbán 1, Sánta 2, Takács D. 3, Takács F. 6, Ujhelyi, Vadász.
FTC: Abramovics, Pastrovics (kapusok), Cifra 1, Dajka 1, Deáki, Kocsis, Kovacsicz 5, Lukács, Pena, Such, Szamoránsky P. 2, Szarka 1, Szekerczés 1, Szucsánszki 7, Tomori 7 (2), Vérten, Zácsik 6
Kiállítások: 16, il. 14 perc Hétméteresek: 5/1, ill. 2/2

GYŐRI AUDI ETO-BUDAPEST SE 34-20 (19-9), Győr, játékvezetők: Hargitai II, Palkovits
GYŐR: Lunde-Haraldsen, Herr O. (kapusok), Amorim 5, Görbicz 6 (2), Hornyák D 2., Kovacsics 4 (1), Lekics 4, Löke 5, Orbán A. 1, Radicsevics 4, Rédei-Soós 1, Szepesi 1, Tervel 1
BSE: Hegyesi, Schneck R. (kapusok), Barczi, Baross, Borbás 4 (3), Csuka 1, Fekete B. 7, Huszár, Kovács 2 (2), Pácz, Petrovszki 2, Rózsa 3, Schneck D., Tamás 1
Kiállítások: 4, ill. 4 perc Hétméteresek: 4/3, ill. 6/5