JÚLIUS AUGUSZTUS
25 27 28 29 30 31 01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11
ÚSZÁS Pont Alexandre III
07:30 – 10:15 női 10 km Fábián Bettina
TAEKWONDO Grand Palais
09:00 – 09.10 férfi -68 kg kvalifikáció Józsa Levente
14:30 - 14:40 férfi -68 kg negyeddöntő ?
16:11 - 16:24 férfi -68 kg elődöntő ?
19:30 - 22:00 férfi -68 kg vigaszág, bronzmérkőzések, döntő ?
ATLÉTIKA Stade de France
10:05 női hétpróba 100 m gátfutás Krizsán Xénia, Nemes Rita
10:35 női 100 m gátfutás reményfutam ? Kozák Luca, Kerekes Gréta
11:05 női hétpróba magasugrás Krizsán Xénia, Nemes Rita
RG Porte de La Chapelle Arena
10:00 – 13:00 egyéni összetett selejtező (karika, labda) Pigniczki Fanni
KAJAK-KENU Vaires-sur-Marne Nautical Stadium – Flat water stadium
10:30-14:30
10:30 női C-1 200 m előfutam: Takács Kincső; Kiss Ágnes
11:20 férfi C-2 500 m elődöntő: Adolf Balázs, Hajdu Jonatán
11:50 férfi K-4 500 m elődöntő: Nádas Bence, Csizmadia Kolos, Kuli István, Tótka Sándor
12:40 női C-1 200 m negyeddöntő ? Takács Kincső; Kiss Ágnes
13:20 férfi C-2 500 m B döntő: ? Adolf Balázs, Hajdu Jonatán
13:30 férfi C-2 500 m A döntő: ? Adolf Balázs, Hajdu Jonatán
13:40 női K-4 500 m A döntő: Pupp Noémi, Fojt Sára, Csipes Tamara, Gazsó Alida Dóra
13:50 férfi K-4 500 m A döntő: ? Nádas Bence, Csizmadia Kolos, Kuli István, Tótka Sándor
BIRKÓZÁS Champs-de-Mars Arena
11:00-13:30 kötöttfogás 87 kg vigaszág ? Losonczi Dávid
ÖTTUSA North Paris Arena
11:00 – 14:00 férfi rangsoroló vívás Böhm Csaba, Szép Balázs
ÖTTUSA North Paris Arena
14:30 – 17:30 női rangsoroló vívás Gulyás Michelle, Guzi Blanka
VÍZILABDA Paris La Defense Arena
13:00 – 16:00 női 5-8. helyért, elődöntők ?
18:00 – 21:00 női 5-8. helyért, elődöntők ?
RG Porte de La Chapelle Arena
15:00 – 18:00 egyéni összetett selejtező (buzogány, szalag) Pigniczki Fanni
KÉZILABDA Pierre Mauroy Stadium
16:30-18:30 női elődöntők
BIRKÓZÁS Champs-de-Mars Arena
18:15-22:00 kötöttfogás 87 kg bronz és döntő ? Losonczi Dávid
ATLÉTIKA Stade de France Krizsán
19:35 női hétpróba súlylökés Xénia, Nemes Rita
20:55 női hétpróba 200 m Krizsán Xénia, Nemes Rita
KÉZILABDA Pierre Mauroy Stadium
21:30-23:30 női elődöntők