Tóth József: Hihetetlen szakmai innováció jellemzi a KSI judoszakosztályát

Az Európa Játékokkal is foglalkozik a MOB keddi utánpótlás-magazinja

2015. 03. 07.

Kedden este negyed hétkor ismét jelentkezik a Sport 1 televízió műsorán a Sport mindenkié, a MOB utánpótlás-magazinja, mely az idei Európa Játékokat állítja középpontba. A műsor többek között a Baku előtti "száznapos" futásról is beszámol.

A játékok előtt 100 nappal 100-an 100 métert futottak, iskolák tanulói mérték össze gyorsaságukat az első Európa Játékok tiszteletére. A visszaszámlálás alkalmából a Magyar Olimpiai Bizottság vezetői sajtótszámoltak be Azerbajdzsán felkészültségéről és a magyar csapat várható indulóiról.

Fábián László olimpiai bajnok, a magyar csapat vezetője a közelmúltban a helyszínen járt és elismeréssel beszélt a leendő eseményeknek otthont adó létesítmények készültségi fokáról.

"Kifejezetten erős és nagy létszámú magyar gárda képviseli színeinket Bakuban" - elemezte a helyzetet Siklós Erik, a MOB kommunikációs és marketing igazgatója. A kajak-kenusok világverő csapattal utaznak, de indul az olimpiai érmes judós Csernoviczki Éva is.

Legyőzhetők a szerb vízilabdázók is - derül ki a VII. Napfényfürdő-Aquapolis-Hunguests Hotels Challenge Cup ifjúsági megmérettetés összefoglalójából. A Szegeden rendezett tornán négy ország képviselői játszottak, magyar győzelemmel.

Több generációs kézilabda-család sarja, igazi gólszóró Bartók Miklós, a leendő bajnok. A nézők róla is láthatnak egy kisfilmet.

A hírekben a műsorkészítők beszámolnak Márton Anna kilencedik junior Európa-bajnoki érméről. A kardvívó Mariborban nyerte ötödik aranyát.

Ezúttal a Sportország SC rövid pályás gyorskorcsolya-szakosztálya lett A hónap műhelye-díj nyertese, a műsorban ők is bemutatkoznak.

Azerbajdzsán ifjúsági és sportminisztere, Azad Rahimov a Pesti Vigadóban számolt be az Európa Játékok impozáns készültségi helyzetéről - az eseményen a Sport mindenkié stábja is jelen volt...

Adás: Sport1: 03.10. (18:15).

Ismétlések: 03.12. (12:00), 03.15. (10:00),

Sport2: 03.11. (5:30), 03.11. (6:00), 03.12. (13:30), 03.13. (13:00),

SportM: 03.11. (5:30), 03.11. (19:30), 03.12. (12:30), 03.13. (18:30), 03.16. (0:00), 03.17. (7:30), 03.18. (12:30).