A Csurgóé a bronz a férfi bajnokságban

2013. 05. 26.

A Csurgó 7 – 11 – es félidő után 23 – 23 – as végeredményt követően, hetesekkel 26 – 24 – re büntetőpárbajban győzte le a Tatabányát a férfi kézilabda NB I bronzéremért zajló párharcának harmadik összecsapásán.

Nagyon jó meccs volt, hőfokában, tempójában hasonlított a szerdai, tatabányai mérkőzéshez.
Korrekt játékvezetés mellett, a szerencsésebb csapat nyert.A Csurgó kétszer, a Tatabánya ötször játszottak emberhátrányban. A csurgóiak tizenegyből kilenc, a tatabányaiak nyolcból öt hetest értékesítettek.

Eredmény, a 3. helyért, 3. mérkőzés:
Csurgó - Grundfos-Tatabánya 23-23 (7-11) - büntetőkkel: 3-1
A bronzcsata végeredménye: 2-1 a Csurgó javára.

(A képen a bronzérmes csurgói gárda:
Felső sor: Oláh Gábor, Szöllősi Szabolcs, Herbert Gábor, Nikola Kedzo, Katzirz Dávid, Cifra Tibor, Grebenár Gábor
Középső sor: Simon Bence, Vadkerti Gábriel, Kocs Levente kapusedző, Imre Vilmos vezetőedző,
Gazda Ferenc gyúró, Miklós Gergő, Borsos Tamás
Alsó sor: Nagy Máté, Miss Zoltán, Piotr Wyszomirski, Pallag Péter, Balogh Tibor, Országh Ádám, Széles László)

(Forrás: tatabanyahandball.com)