Babos Tímea negyeddöntőben párosban, Arn Gréta a főtáblán

2012. 03. 07.

Győzelemmel kezdte meg szereplését a 25 ezer dolláros irapuatói ITF-versenyen Babos Tímea.

A Felix Promotion sportmenedzser-irodával együttműködő magyar játékos egyelőre párosban lépett pályára, és a portugál Maria Joao Koehler oldalán 2:6, 6:2, 10–3-as győzelmet aratott a mexikói Nadia Abdala, Ana-Paula de la Pena egység ellen.

Babosék a negyeddöntőben a holland Kiki Bertens, Richel Hogenkamp duóval mérkőznek meg.

Babos egyesben a selejtezőből érkező argentin Aranza Saluttal találkozik az első fordulóban.

Arn Gréta háromjátszmás nagy csatában legyőzte az amerikai Julia Cohent az Indian Wells-i női tenisztorna selejtezőjének második fordulójában, így feljutott a főtáblára. Arn az első szettben nem veszített játékot, a folytatásban azonban akadtak nehézségei, ám végül 152 perc alatt legyűrte ellenfelét.

Arn (magyar)–Cohen (amerikai) 6:0, 2:6, 6:4

(Forrás: MTI, mtsztenisz.hu)