Babosék negyeddöntősök, Marosiék búczúztak párosban

2013. 01. 29.

Babos Tímea a görög Eleni Daniliduval az oldalán bejutott a negyeddöntőbe a 235 ezer dollár összdíjazású thaiföldi női tenisztorna párosversenyében.

A viadal honlapja szerint Babosék a hétfői első fordulóban a Tatjana Malek, Chanelle Scheepers német, dél-afrikai kettőst győzték le két szettben, 1 óra 22 perc alatt.
Babosékra a legjobb nyolc között az Akgul Amanmuradova, Alekszandra Panova üzbég, orosz és a Marina Erakovic, Heather Watson új-zélandi, brit páros összecsapásának győztese vár.
Babos egyesben - kedden - éppen Watsonnal találkozik.

Eredmény:
női páros, 1. forduló (a nyolc közé jutásért):
Babos Tímea, Eleni Danilidu (magyar, görög)-Tatjana Malek, Chanelle Scheepers (német, dél-afrikai) 6:4, 7:5

Marosi búcsúzott párosban

A magyar-horvát női páros az első fordulóban kiesett a párizsi tenisztornán.
Marosi Katalin a horvát Darija Jurakkal az oldalán döntő rövidítésben vereséget szenvedett az Anasztaszija Pavljucsenkova, Lucie Safarova orosz, cseh kettőstől a 690 ezer dollár összdíjazású, párizsi női tenisztorna párosviadalának hétfői nyitófordulójában.
A viadal honlapja szerint a találkozó 1 óra 29 percig tartott.

női páros, 1. forduló:
Anasztaszija Pavljucsenkova, Lucie Safarova (orosz, cseh)-Marosi Katalin, Darija Jurak (magyar, horvát) 6:4, 4:6, 10-5 - döntő rövidítés