Vissza az előző oldalra

EYOF 2019 BAKU MAGYAR CSAPAT EREDMÉNYEK

Sportág Név Versenyszám                
ATLÉTIKA      előfutam, selejtező döntő            
  Bánóczy Árpád 400m gát  17.              
svédváltó    5.            
Farkas Bence 200m  2.  4.            
svédváltó  3.  5.            
Hódossy-Takács Sámuel magasugrás  1.  5.            
Illovszky Dominik 100m  4.  6.            
svédváltó  3.  5.            
Katavics Balázs kalapácsvetés  6.  5.            
Molnár Attila 400m  5.  3.            
svédváltó  3.  5.            
Nagy Marcell rúdugrás    7.            
Pap Márk 110m gát  5.  3.            
svédváltó  3.              
Giczi Eszter kalapácsvetés  11.  6.            
Kőszegi Míra 200m  1.  2.            
Kulcsár Boglárka rúdugrás    helyezetlen            
Mohai Regina 400m gát   12.              
Tóth Anna 100m gát   14.              
Szűcs Szabina hétpróba    16.            
Varga Gréta Barbara 2000m akadály    2.            
Zahorán Petra 5000m gyaloglás    10.            
BIRKÓZÁS        végeredmény            
  Balázs Bálint szabadfogás, 65kg    9.            
Deák Zoltán Dániel kötöttfogás, 65kg    18.            
Dely Marcell Dominik szabadfogás, 60kg    15.            
Kiss Benedek szabadfogás, 55kg    3.            
Kovács Gábor kötöttfogás, 60kg    8.            
Vitek Amadeusz János kötöttfogás, 55kg    9.            
Matyi Vivien Erika 46kg    3.            
Szenttamási Róza 57kg    3.            
Vizi Flóra 53kg    3.            
JUDO       végeredmény    csapat - 3.          
  Farkas Bence 55kg  3.    X          
Ijjas Attila 90kg  helyezetlen    X          
Marosi Bálint 60kg  helyezetlen    X          
Sáfrány Péter Marcell 81kg  7.    X          
Szegedi Dániel Gergő 66kg  3.              
Farkas Szilvia +70kg  helyezetlen    X          
Kriza Anna 48kg   helyezetlen    X          
Nyíri Nikolett 63kg  7.    X          
KERÉKPÁR    országúti  időfutam mezőnyverseny            
  Mészáros Bence    18.  19.            
Szijártó Zétény    39.  54.            
Fischer Fanni    71.  37.            
Kovács Judit    53.  65.            
KÉZILABDA      csoportmérkőzés csoportmérkőzés csoportmérkőzés elődöntő bronzmérkőzés      
  Ballai Borbála leány csapat  CZE 30-22 AZE 47-23 SUI 28-20 FRA 24-26 SUI 30-20       
Csatlós Csenge                
Csekő Brigitta Dóra                
Kukely Anna                
Mlinkó Zsófia                
Pál Eszter                
Pődör Blanka                
Rónai Diána                
Sápi Gréta                
Takács Noémi                
Tóth Krisztina Katalin                
Török Lilly Letícia                
Vajer Blanka                
Világos Diána                
Zsigmond Panna                
KOSÁRLABDA      csoportmérkőzés csoportmérkőzés csoportmérkőzés elődöntő döntő      
  Balogh Liza leány csapat  POL 95-50  CZE 63-75  TUR 62-39  RUS 67-64 FRA 59-64       
Dúl Terka Zsófia                
Ferenczi Kata                
Habling Lara                
Krasovec Lili                
Kuncz Petra                
Miklós Melinda                
Pfeiffer Virág Angyalka                
Rakita Lili                
Renczes Rebeka                
Sitku Zsuzsanna                
Telegdy Zsófia Réka                
TENISZ      egyes
1. forduló
 páros
1. forduló
           
  Páll Noel egyes és páros  0-2  1-2            
Pesti Balázs  0-2  1-2            
Bartha Panna  1-2  0-2            
Kántor Anna  0-2  0-2            
TORNA      selejtező egyéni összetett talaj gyűrű nyújtó korlát csapat   
  Balázs Krisztián egyéni és csapat  12.  12. 7.  5. 7.   3.  23.  
Kovács Márton  72.            23.  
   selejtező egyéni összetett            
Szujó Hanna  18.  16.          7.  
Makovits Mirtill  17.  10.          7.  
ÚSZÁS      előfutam elődöntő döntő          
  Betlehem Dávid 200m gyors 12.  10.            
400m gyors 3.   6.          
1500m gyors     2.          
Bujdosó Zsombor 200m mell 17.  16.            
200m vegyes 15.              
400m vegyes 10.              
 4x100 gyors 3.               
Csicsáky Péter 100m gyors 28.              
200m gyors 13.              
400m gyors 16.              
4x100m gyors 3.   4.          
Kós Hubert 100m hát 5.  2. 2.          
200m vegyes 3.  6. 2.          
200m hát 6.              
100m pillangó 2.  5. 2.          
400m vegyes 4.   2.          
 4x100m gyors     4.          
 4x100m mix vegyes     6.          
Mészáros Dániel 50m gyors 16.              
4x100m mix gyors 3.   6.           
4x100m gyors 3.   4.           
4x100m mix vegyes  5.    6.           
Pető Bence 100m pillangó   3.               
4x100m mix vegyes  5.              
Tschaikov Valentin Georgiev 50m gyors 6.  6. 5.          
4x100 mix gyors 3.    6.           
4x100m gyors 3.    4.           
Csulák Lia 200m vegyes 14.              
400m vegyes 4.    2.           
Fábián Bettina 200m gyors 18.  10.            
400m gyors  15.               
800m gyors     9.          
Hetyei Nóra 200m mell 17.  10.            
4x100m mix vegyes 5.   6.          
4x100m vegyes  8.    7.          
Kontér Lora 100m gyors 15.  12.            
 4x100m gyors 5.   3.          
4x100m vegyes 8.              
Nyirádi Réka 200m pillangó 2.  3. 5.          
200m vegyes 3.  7. 7.          
4x100m mix gyors     6.          
4x100m vegyes 8.   7.          
4x100m gyors     3.          
Szimcsák Mira 800m gyors     5.          
4x100m gyors 5.   3.          
Tankó Beatrix 50m gyors  13.  11.            
4x100m mix gyors 3.              
4x100m gyors 5.              
Ugrai Panna 100m pillangó  5.  6.  5.           
 4x100m mix vegyes 5.   6.          
4x100m vegyes  8.    7.          
Veres Laura 100m gyors  17.               
4x100m mix gyors  3.    6.          
4x100m gyors 5.   3.          
4x100m vegyes     7.          
Vissza az előző oldalra

Rendszerinformáció

A weboldal 320px-es felbontás alá nincsen optimalizálva.

Kérjük tekintse meg nagyobb felbontású eszközről oldalunkat!