Ismét egyenlített a BVSC a női pólódöntőben

2012. 05. 20.

A BVSC az Eger felett aratott 10-9-es sikerével 2-2-re módosította a bajnoki döntő állását.

A sors útjai kifürkészhetetlenek. A vasárnap délutáni kérdés az volt, hogy bajnok lehet. e idegenben a Szőnyi úti uszodában a ZF-Eger női csapata. A három győzelemig tartó párharcban 2-1-re vezettek Kelemen Attila edző tanítványai.
Az egri szurkolók bizakodóak, sokan elkísérték az egri lányokat a fővárosba, de még várniuk kell a bajnok avatásra.

Mestermérleg:
Petrovics Mátyás:
- A bajnoki döntő minden sportszakmai szempontból kimagasló. Tudtuk, hogy egyszer nyernünk kell Egerben, hétfőn megtesszük.
Kelemen Attila:
– Az a csapat amelyik nem értékesíti a helyzeteit, az nem tud nyerni egy hazai pályát kapó és foggal-körömmel küzdő BVSC ellen. Hétfőn mi fogunk győzni.

Hétfőn 19 órától rendezik a mindent eldöntő 5. összecsapást. Egerben. A belépés ingyenes.

Vodafone női OB I., bajnoki döntő, 4. mérkőzés
BVSC-Zugló Diapolo – ZF-Eger 10-9 (4-3, 2-1, 3-3, 1-2), Szőnyi út, 400 néző. V.: Juhász György, Molnár Péter.
BVSC: Szilágyi – Kisteleki H. 3, Ráski 3, Tomaskovics, Tóth I. 1, Csabai 2, Illés 1. Cs.: Takács, Horváth Á., Szabó
ZF-EGER: GANGL - Antal 2, Vályi 1, Pengő 1, SOMHEGYI 2, Czigány 1, Neesham 2. Cs.: Pócsi, Veréb, Zajácz
Gól -emberelőnyből: 7/4,ill. 13/6.. Ötméteresből: 3/2, ill. 2/2.
Kipontozódott: Vályi 23, Tomaskovics, 30 .