Messze a döntőtől a magyar pisztolyosok Münchenben

Légfegyveres ob - Tobai-Sike és Miskolczi sikere

2014. 02. 02.

A pisztolyosoknál Tobai-Sike Renáta, míg a puskásoknál Miskolczi Julianna győzött szombaton a Százhalombattán zajló légfegyveres országos bajnokságon.

Tobai-Sike a döntőben Nemes Adriennel vívott nagy csatát, s végül kilenc tizedkörrel győzött.
Miskolczi a puskások fináléjában nagyon meggyőző teljesítményt nyújtott, 208,3 körös eredményével magabiztosan, a második Biatovszki Mirát több mint három körrel megelőzve nyert.

nők:

pisztoly, egyéni, Bajnok: Tobai-Sike Renáta (BHSE) 196,8 kör, 2. Nemes Adrienn (KSI) 195,9, 3. Mihalkó Nikoletta (KSI) 175,7
csapat, B: APLE A (Tóth Anikó, Südi Katalin, Novotnyné Kovács kata) 1116 kör

puska, egyéni, B: Miskolczi Julianna (Komárom VSE) 208,3 kör, 2. Biatovszki Mira (UTE) 205,1, 3. Seffer Kata (BHSE) 184,4
csapat, B: UTE (Biatovszki, Tamás Klaudia, Tóth Anita) 1220,2

férfiak:

futócél, 30+30, egyéni, B: Sike József (Győri LK) 575 kör, 2. Boros lászló (Győri LK) 572, 3. Tasi Tamás (Honvéd-Kossuth LK) 565
csapat, B: Győri LK B (Sike, Boros, ifj. Laczik Zsolt) 1692