Nem volt egy súlycsoportban a Fradi és a Győr a Magyar Kupa negyeddöntőjében

2012. 03. 08.

Villámrajtot vett az ETO, tíz perc után 7-1-re vezetett, ezt követően azonban 2-3 gólra felzárkózott a Ferencváros.

Az elő negyedórát követően azonban ismét biztos előnyre tettek szert a győriek Radicsevics góljaival. A hazai csapatban Görbicz a kispadon kezdett, így lehetőséget kapott Kovacsics, átlövő-poszton Gros, balszélen pedig Schatzl is. Elek Gábor sem alapcsapatát játszatta, Zácsik kezdett ugyan, ám az első negyedóra végén Deáki érkezett a helyére. Bár a Győr nem a Bajnokok Ligájában megszokott koncentráltsággal játszott, előnye így is biztos volt szünetben.

Szünet után Pálinger váltotta Lundét a győri kapuban, Löke pedig többször is eredményes volt, míg a Ferencváros Zsivkovics és Deáki góljaival igyekezett tartani a lépést – kevés sikerrel, a Győr végül könnyedén győzött tíz góllal, és ismét a legjobb négy közé jutott.

GYŐRI AUDI ETO-FTC-RAIL CARGO HUNGARIA 38-28 (19-13), Győr, játékvezetők: Nagy, Túróczy
GYŐR: Lunde-Haraldsen, Pálinger (kapusok), Amorim 3, Gros 5 (2), Hornyák 1 (1), Kovacsics 7 (2), Lekics 1, Löke 12, Orbán 1, Planéta 1, Radicsevics 4, Schatzl 1, Tóth E., Vérten 2
FTC: Pastrovics, Abramovics (kapusok), Cifra 1, Deáki 4, Kocsis, Kovacsicz, Lukács, Szamoránsky P. 1, Such 1, Szádvári 3, Szarka, Tomori 5, Zácsik 8 (1), Zsivkovics 5 (2)
Budapest Bank-Békéscsaba - DVSC-Fórum 24-22 (16-15)
BSE-Főgáz (NB I/B-s) - Siófok-Galérius Fürdő 20-33 (9-14)
Vác-Kiskunhalas 37-30 (19-13)