Női MK: a Siófok búcsúztatta a DVSC-t

2014. 03. 15.

A Veszprém után másodikként a Siófok jutott be a női kézilabda Magyar Kupa elődöntőjébe, miután nyolc góllal, 29–21-re legyőzte a Debrecent.

Az első félidő nagy részében fej-fej mellett haladtak a csapatok, a 20. perc után azonban meglépett a Siófok, és a szünetre 14–9-es előnyre tett szert. A második játékrész elején mínusz háromig tudott zárkózni a DVSC, de utána egyre inkább meglépett a Balaton-parti együttes, amely tízzel is ment, végül nyolccal győzött.
A párharcok egy mérkőzésen dőlnek el. A négyes döntőt április 26-án és 27-én rendezik.

NŐI KÉZILABDA MK, NEGYEDDÖNTŐ

Siófok KC-Galerius Fürdő–DVSC-TVP 29–21 (14–9), Siófok, 400 néző. Vezette: Baranyi, Szloska
SIÓFOK: PASTROVICS – Lukács 1, Németh Cs., Szamoránsky A. 3, LÉRÁNT 5. Orbán A. 5 (3), ERDŐSI 9. Csere: Futaki (kapus), VARGA N. 3, DAJKA 2, Szalai B. 1, Deáki, Polics, Schneider, Szabadfi
DVSC: Lajtos – Varsányi 2, Ábrahám 3, Siska, Valovics, Kudor 5, Simsik. Csere: Makai (kapus), Sopronyi 7 (5), Barna 2, Karnik Sz. 2, Bohus-Karnik M., Som I
MESTERMÉRLEG
Golovin Vlagyimir: – Az első húsz perc után megnyugodott a csapat, onnantól kezdve jól és eredményesen játszottunk, végül pedig a vártnál nagyobb különbségű győzelmet arattunk.