Vissza az előző oldalra

RIO 2016 - RÉSZLETES PROGRAM ÓRÁRÓL ÓRÁRA

Augusztus 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
  Sze Csü Szo Va Ke Sze Csü
Ceremonia (Maracana)     23:00-04:00 Mergnyító              
Asztalitenisz (Riocentro, 3, Barra)       14:00-03:00
egyes se.l,
1.ford
14:00-03:00
egyes sel.,
2-3.ford.
15:00-03:30
egyes sel.,
3.-4. ford.
15:00-03:30
egyes
negyeddöntő
15:00-17:00/
01:30-03:45
női egyes ed.,
döntő
15:00-17:00/
01:30-03:45 férfi egyes ed., döntő
15:00-03:30
csapat 1 ford.
 Atlétika (Maracana)                   14:30-21:10 10000m n,
20km gy.f 01:20*-04:25
súly nők
 Birkózás (Carioca 2, Barra)                    
 Evezés (Lagoa Stadium, Copacabana)       13:30-18:10
ef:
M4x,W4x,M2-,
W2x,M2x,
LW4-,M1x,L1x
13:30-17:30
rf:
M2-,W2x,M2x,
LW4-,M1x,L1x,
ef:
LM2x,LW2x,
W2-,M4-
13:30-16:10 ef:
W8+,M8+,
rf: M4x,W4x
LW2x, LM2x
W2-,M4-
13:30-16:50 
ed:
M2-,W2x,
M2x. LM4-,
nd:
M1x,W1x
13:30-17:50
d:
M4x,W4x,
ed:
LM2x,LW2x,
W2-,M4-,
rf:
W8+,M8+
13:30-16:40
F:
M2-,W2x,
M2x,LM4-
ed:
M1x,W1x
13:30-16:40
d:
LW2x,LM2x,
W2-,M4-
 Golf (Barra)                 12:30-21:00  férfiak
1 forduló
12:30-21:00  férfiak
2 forduló
 Gyeplabda (Deodoro)       15:00-19:15/
16:00-20:15/
22:00-02:15/
23:00-03:15 
3x2 férfi,
2 női
15:00-19:15/
16:00-20:15/
22:00-02:15/
23:00-03:15
2x2 férfi,
2x2 női
15:00-19:15/
16:00-20:15/
22:00-02:15/
23:00-03:15
2 férfi,
6 női
15:00-19:15/
16:00-20:15/
23:00-03:15 
3x2 férfi
15:00-19:15/
16:00-20:15/
22:00-02:15/
23:00-03:15
2 férfi,
6 női
15:00-19:15/
16:00-20:15/
22:00-02:15/
23:00-03:15  2x2 férfi,
2x2 női
15:00-19:15/
16:00-20:15/
22:00-02:15/
23:00-03:15 
6 férfi,
2 női
 Ijászat (Sampódromo, Maracana)       14:00-24:00
férfi csapat
14:00_24:00
női csapat
14:00-22:40
egyéni sel.  
14:00-22:40
egyéni sel. 
14:00-24:00
egyéni sel. 
14:00-22:20 női egyéni döntő 14:00-22:20
férfi egyéni
döntő
 Judo Carioca Arena 2, Barra)       15:00-18:00 / 20:30-23:10
-48 nők,
- 60kg férfiak
15:00-18:00 / 20:30-23:10 
-52 nők,
- 66kg férfiak
15:00-18:00 / 20:30-23:10
-57 nők,
- 73kg férfiak
15:00-18:00 / 20:30-23:10
-63 nők,
- 81kg férfiak
15:00-18:00 / 20:30-23:10
-70 nők,
- 90kg férfiak
15:00-18:00 / 20:30-23:10  -78 nők,
-100kg férfiak
15:00-18:00 / 20:30-23:10 
+78 nők,
+100kg férfiak
Kajaksport  Slalom (Deodoro)         17:30-21:15
C1, K1
1-2 futamok
17:30-21:00 
C2 , K1 női
futamok
18:30-20:55
C1 ed.,döntő
18:30-21:10 
K1 ed.,döntő
17:30-21:10 C2 és K1 női ed., döntőF  
 Sprint (Lagoa Stadium, Copacabana)                    
Kerékpár  Országúti (Copacabana)       14:30-21:10  mezőny férfi 17:30-21:10 mezőny női     14:30-21:25 időfutam
női és férfi
   
 Pálya (Barra)                 21:00-23:45 sprint csapat férfi 21:00-00:10 
sprint csapat női, 30000m üldöző csapat férfi
 BMX (Deodoro)                    
 Mountain biking (Deodoro)                    
 Kézilabda (Future Arena, Barra)       14:30-18:00/
19:40-23:10/
00:50-04:20 
3x2 női
14:30-18:00/
19:40-23:10/
00:50-04:20 
3x2 férfi
14:30-18:00/
19:40-23:10/
00:50-04:20 
3x2 női
14:30-18:00/
19:40-23:10/
00:50-04:20 
3x2 férfi
14:30-18:00/
19:40-23:10/
00:50-04:20 
3x2 női
14:30-18:00/
19:40-23:10/
00:50-04:20  3x2 férfi
14:30-18:00/
19:40-23:10/
00:50-04:20 
3x2 női
Kosárlabda (Youth Arena, Deodoro,Carioca Arena, Barra       17:00-21:00 / 22:30-02:30
2-2 női 
19:15-05:15
sel. férfi
17:00-21:00 / 22:30-02:30
2-2 női,
19:15-05:15
sel. férfi
17:00-21:00 / 22:30-02:30
2-2 női,
19:15-05:15
sel. férfi
17:15-19:00 / 20:30-00:30
1-2 női,
19:15-05:15
sel. férfi
17:15-19:00 / 20:30-00:30 
1-2 női,
19:15-05:15
sel. férfi
17:15-19:00 / 20:30-00:30  1-2 női, 19:15-05:15 sel. Férfi 17:15-19:00 / 20:30-00:30 
1-2 női,
19:15-05:15
sel. férfi
 Labdarúgás 3x2 női mérkőzés 17:00-23:00 Rio, Olympic stadion, 20:00-01:00 Sao Paulo,
00:00-05:00 Belo Horizonte
4x2 férfi mérkőzés 18:00-23:00 2 Brasilia, 20:00-01:00 Rio , Olympic Stadium, 22:00-03:00 Salvador, 23:00-04:00 Manaus   3x2 női mérkőzés 20:00-01:00 Sao Paulo,
22:00-03:00 Belo Horizonte,
00:00-05:00 Rio, Olympic Stadium
4x2 férfi mérkőzés 18:00-23:00 2 Salvador,
20:00-01:00 Rio , Olympic Stadium, 21:00-02:00 Manaus,
00:00-05:00 Brasilia
  3x2 női mérkőzés 18:30-20:30 Brasilia,
18:30-23:30 Salvadore,
20:30-01:30 Manaus
00:30-02:30 Brasilia
4x2 férfi mérkőzés 18:00-23:00
Brasilia és Belo Horizonte,
00:00-05:00 Sao Paulo, Salvador
  női negyeddöntők 18:00-20:00 Brasilia,
21:00-23:00 Salvador,
00:00-02:00 Sao Paulo,
03:00-05:00 Belo Horizonte
 Lovaglás Deodoro)       15:00-21:05 Lovastusa díjlovaglás
egyéni és
csapat 1.nap
15:00-21:05 Lovastusa díjlovaglás
egyéni és
csapat 2.nap
15:00-20:35 Lovastusa terep egyéni és
csapat
15:00-20:35 Lovastusa
díjugratás
egyéni és
csapat
15:00-21:30  díjlovaglás
csapat GP 1
15:00-21:30  díjlovaglás csapat GP 2 15:00-21:35 díjlovaglás
csapat GP speciál
 Műugrás (Maria Lenk Aquatics Centre, Barra)         20:00-21:10  szinkron
3m női
20:00-21:15 szinkron
10m férfi
20:00-21:10 szinkron
10m női
20:00-21:15
szinkron 3m férfi
  21:00-00:00
3m női sel.
 Ökölvívás (Riocentro, Barra)       16:00-18:45 / 22:00-0:45   60,81,91kg sel.  16:00-19:00 / 22:00-01:00
49, 81, 91kg sel.
16:00-18:15 / 22:00-01:15
69, 75 kg sel.
16:00-18:00 /22:00-00:00 
60, 75,+91kg sel.
16:00-19:00 / 22:00-01:00 
49, 91 ed.,
56, 64, 81 sel.
16:00-19:00 / 22:00-01:00  56,64,69,81 sel. 16:00-18:45 / 22:00-00:45 
51,60 női sel.,
49 ed.,
60 nd.,
75 sel.
 Öttusa (Deodoro)                    
Röplabda  Srand (Copacabana)       15:00-05:50
12 sel. mérk.
15:00-05:50
12 sel. mérk.
15:00-05:50
12 sel. mérk.
15:00-05:50
12 sel. mérk.
15:00-05:50
12 sel. mérk.
15:00-05:50 sel. férfi,női 16:00-05:50
16 férfi, női
 Terem (Maracanazinho, Maracana)       14:30-18:20/
20:00-23:50/
01:30-05:20 
3x2 női
14:30-18:20/
20:00-23:50/
01:30-05:20
3x2 férfi
14:30-18:20/
20:00-23:50/
01:30-05:20
3x2 női
14:30-18:20/
20:00-23:50/
01:30-05:20
3x2 férfi
14:30-18:20/
20:00-23:50/
01:30-05:20
3x2 női
14:30-18:20/
20:00-23:50/
01:30-05:20  3x2 férfi
14:30-18:20/
20:00-23:50/
01:30-05:20
3x2 női
 Rugby hetes (Deodorostadion, Deodoro)       16:00-19:00/
21:00-00:00
2x6 csoport
mérkőzés nők
16:00-19:00/
21:00-00:00 
6 csoport
mérkőzés,
nd. nők
17:30-20:30/
22:30-01:00 helyosztók,
döntő nők
16:00-19:00/
21:00-00:00
2x6 csoport
mérkőzés
férfiak
16:00-19:00/
21:00-00:00 
6 csoport
mérkőzés,
nd., férfiak
17:30-20:30/
22:30-01:00 helyosztók, döntő férfiak
 
 Sportlövészet (Deodoro)       13:30-21:30 légpuska női, légpisztoly férfi 14:00-21:30
trap,
légpisztoly női
14:00-21:30
trap,
légpuska férfi
14:00-22:00
25m pisztoly
női
14:00-21:30 
dupla trap,
50m pisztoly
férfi
14:00-18:30 puska összetett női 14:00-21:31
skeet női,
puska fekvő
férfi
 Súlyemelés (Riocwntro 2., Barra)       00:00-02:00
48 kg nők
15:00-19:00/
20:30-22:30/
00:00*-02:00
53 női,
56 férfi B,A
15:00-19:00/
20:30-22:30/
00:00*-02:00
58 női,
62 férfi B,A
15:00-19:00/
20:30-22:30/
00:00*-02:00
63 női,
69 férfi B,A
15:00-19:00/
20:30-22:30/
00:00*-02:00
69 női,
77 férfi B,A
  15:00-19:00/
20:30-22:30/
00:00*-02:00 75 női,
85 férfi B,A
 Taekwondo (Carioca Arena, 3, Barra)                    
 Tenisz (Barra)       15:45-04:00
egyes,
páros 1 ford.
15:45-04:00
egyes,
páros 1 ford.
15:45-04:00
egyes,
páros  2 ford.
15:45-04:00
egyes 3. ford., páros nd.,
15:45-04:00
egyes 3. nd.,
páros ed.
17:00-01:00 egyes, páros ed. 17:01:00  egyes ed., páros döntő
 Tollaslabda (Riocento, Barra)                 13:00-04:00 egyes, páros csop. 13:00-04:00 egyes, páros csop.
Torna (Rio Olympic Arena, Barra)  Szer       15:30--02:00
sel. 3 csoport férfiak
14:45-03:00
sel. 5 csoport nők
21:00-00:00
csapat
férfiak döntő
21:00-23:15
csapat
nők döntő
21:00-23:45
egyéni
összetett
férfi döntő
21:00-23:10 egyéni összetett női döntő  
Ritmikus RG                    
 Gumiasztal                   19:00-21:15  nők
 Triathlon Copacabana)                    
 Úszás (Barra)       18:00-20:30/
03:00*-04:44
ef,kd: 100p női, 100m férfi, 
döntők:
400v férfi és női, 400gy férfi,
4x100m gyors női
18:00-20:20/ 03:00*-05:15 ef,kd:
100h és m női,
200gy és 100h férfi, döntők: 100p, 400gy női,
100m,4x100gy férfi
18:00-19:15/ 03:00*-05:00 ef,kd.:
200gy és v női,
200p férfi
döntők:
100h, 100m női, 200gy100h férfi
18:00-19:40/ 03:00*-05:10 ef,kd.:
100gy, 200m férfi, 200p női
döntők:
200gy,200v női, 200p4x200gy férfi
18:00-20:05/
03:00*-05:25  ef,kd.:
100gy,200m női, 200h, 200v férfi  döntők:
200p, 4x200gy női, 200m, 100gy férfi
18:00-20:15/
03:00*-04:55 ef,kd.: 600gy,200h női, 50gy, 100p férfi  döntők: 200m,100gy női, 200h, 200v férfi
18:00-20:20/ 03:00*-04:30  ef,kd.:
50gy női, 1500gy férfi  döntők: 200h,800gy női, 50gy,100p férfi
Szinkronúszás (Barra)                    
 Vitorlázás (Marina da Glória, Copacabana)           18:00-22:30
RS:X, Laser,
Laser Radial futamok
18:00-22:30 RS:X, Laser, Laser Radial, finn futamok 18:00-22:30 Laser, Laser Radial, Finn, 470 futamok 18:00-22:30 RS:X, Finn, 470, Nacra 17 futamok 18:00-22:30 RS:X, Laser, Laser Radial, 470, 49er, 49er FX futamok
 Vívás (Carioca Arena 3, Barra)       14:00-19:15 / 21:00-23:35 párbajtőr egyéni nők 14:00-19:15 / 21:00-23:35 tőr egyéni férfiak 14:00-18:05 / 21:00-23:35  kard egyéni nők 14:00-19:15 / 21:00-23:35 párbajtőr egyéni férfiak 13:30-21:00 / 22:30-02:45 női tőr, férfi kard egyéni 14:00-20:30 / 22:00-00:50 női párbajtőr csapat 14:00-20:30 / 22:00-00:50 férfi tőr csapat
 Vízilabda (Julio de Lamare Aquastics Center, Maracana / Olympic Aquatics Stadium, Barra)       15:00-17:40/
19:10-21:50/
23:20-02:00
3x2 mérkőzés férfiak
  15:00-17:40/
19:10-21:50/
23:20-02:00
3x2 mérkőzés férfiak
15:00-17:40/
19:10-21:50
2x2 mérkőzés  nők
15:00-17:40/
19:10-21:50/
23:20-02:00
3x2 mérkőzés férfiak
15:00-17:40/
19:10-21:50 2x2 mérkőzés  nők
15:00-17:40/
19:10-21:50/
23:20-02:00 3x2 mérkőzés férfiak
Augusztus 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
  Sze Csü Szo Va Ke Sze Csü
Augusztus 13 14 15 16 17 18 19 20 21  
  Szo Va Ke Sze Csü Szo Va  
Ceremonia (Maracana)                   23:00-04:00 Záró  
Asztalitenisz (Riocentro, 3, Barra) 15:00-03:30 csapat QF 15:00-03:30 csapat férfi QF, női SF 05:00-03:30 csapat SF 16:00-03:45 csapat nk döntő 16:00-03:45 csapat férfi döntők          
 Atlétika (Maracana) 14:30-17:50 diszkosz férfi 01:00*-04:15 távol,10000m férfi, 100m,hétpróba női 14:30-17:30 Maraton női 01:15*-03:30 hármas női, 400m, 100m férfi 14:30-17:10 3000m akadály női  01:15*-03:50 rúd és 800m férfi, 400m női 14:30-17:40 hármas férfi, diszkosz női  01:15*-03:50 magas, 110m gát férfi, magas női 14:30-18:05 3000m akadály férfi  22:45-04:05  távol, 200m, 100m gát női 14:30-21:25 400m gát férfi  23:35-03:35  súly, tízpróba, 200m férfi, gerely, 400m gát női 13:00-21.15  5km férfi, 20km női  01:10*-02:45 kalapács, 4x100m férfi, rúd, 5000m, 4x100 női 01:10*-04:00 gerely, 1500m, 5000m4x400m férfi, magas,800m,4x400m női 14:30-17:15 maraton férfi  
 Birkózás (Carioca 2, Barra)   15:00-18:00/21:00-00:00 kf. 59, 75 kg 15:00-18:00/21:00-00:00 kf. 85, 130 kg 15:00-18:00/21:00-00:00 kf. 66, 98 kg 15:00-18:00/21:00-00:00 női 48, 58, 69 kg 15:00-18:00/21:00-00:00 női 53, 63, 75 kg 15:00-18:00/21:00-00:00 szf. 57, 74 kg 15:00-18:00/21:00-00:00 szf. 86, 125 kg 13:30-16:15/17:45-20:15  szf. 65, 97 kg  
 Evezés (Lagoa Stadium, Copacabana) 13:50-16:40 F: M1x.W1x,M8+,L8+                  
 Golf (Barra) 12:30-21:00  férfiak 3 forduló 12:00-20:50 férfiak döntő     12:30-21:00  nők 1 forduló 12:30-21:00 nők 2 forduló 12:30-21:00  nők 3 forduló 12:00-20:50 nők döntő    
 Gyeplabda (Deodoro) 15:00-19:15/16:00-20:15/23:00-03:15  3x2 női 15:00-19:15/23:00-03:15  QF férfi 15:00-19:15/23:00-03:15  QF női 17:00-19:15/22:00-00:15 férfi SF 17:00-19:15/22:00-00:15 női SF 17:00-19:15/22:00-00:30 férfi döntők 17:00-19:15/22:00-00:30 női döntők      
 Ijászat (Sampódromo, Maracana)                    
 Judo Carioca Arena 2, Barra)                    
Kajaksport  Slalom (Deodoro)                    
 Sprint (Lagoa Stadium, Copacabana)     14:00-16:30 K1, C1 1000m férfi, K2 500,K1 200 női ef., ed. 14:00-15:40  K1, C1 1000m férfi, K2 500,K1 200 női döntő 14:00-16:05  C1 200, K2 1000, K2 200 férfi, K1 500 női ef, ed. 14:00-15:30  C1 200, K2 1000, K2 200 férfi, K1 500 női döntő 14:00-15:45 K1 200, C2 1000, K4 1000 férfi, K4 500 női ef., ed. 14:00-15:45 K1 200, C2 1000, K4 1000 férfi, K4 500 női döntő    
Kerékpár  Országúti (Copacabana)                    
 Pálya (Barra) 15:00-16:40 / 21:00-23:25  3000m üldöző csapat és kerin  női,  21:00-01:00 sprint férfi 15:00-16:20 / 21:00-23:45  Omnium férfi 15:00-16:50 / 21:00-23:50  Omnium é sprint női, kerin férfi            
 BMX (Deodoro)         18:30-20:05  rangsoroló férfi 18:30-20:10 rengsoroló női, férfi QF 18:30-21:00  női és férfi ed. Döntő      
 Mountain biking (Deodoro)               17:30-19:30 női CC 17:30-19:30 férfi CC  
 Kézilabda (Future Arena, Barra) 14:30-18:00/19:40-23:10/00:50-04:20  3x2 férfi 14:30-18:00/19:40-23:10/00:50-04:20  3x2 női 14:30-18:00/19:40-23:10/00:50-04:20  3x2 férfi 15:00-17:00/18:30-20:30/22:00-24:00/01:30*-03:30 női QF 15:00-17:00/18:30-20:30/22:00-24:00/01:30*-03:30 férfi QF 20:00-22:30/01:30-03:30 női SF 20:00-22:30/01:30-03:30 férfi SF 16:30-18:30/01:00-03:45 női bronz és döntő 15:30-17:30/19:00-21:15 férfi bronz és döntő  
Kosárlabda (Youth Arena, Deodoro,Carioca Arena, Barra 17:15-19:00 / 20:30-00:30  1-2 női, 19:15-05:15 sel. Férfi 17:15-19:00 / 20:30-00:30  1-2 női, 19:15-05:15 sel. Férfi 19:15-05:15 sel. Férfi 16:00-05:00 QF női 16:00-05:00 QF férfi 20:00-02:00 SF női 20:00-02:00 SF férfi 16:30-23:00 III és F női 16:30-23:05 III és F férfi  
 Labdarúgás férfi negyeddöntők 18:00-20:00 Brasilia, 21:00-23:00 Salvador, 23:00-01:00 Belo Horizonte, 03:00-05:00 Sao Paulo     női elődöntők 18:00-20:00 Belo Horizonte, 21:00-23:00 Rio, Maracana férfi elődöntők 18:00-20:00 Sao Paulo, 21:00-23:00 Rio, Maracana   nők 18:00-20:00 3. helyért, Sao Paulo , 22:30-01:30 döntő, Rio, Maracana férfiak 18:00-20:00 3. helyért, Belo Horizonte , 22:30-01:30 döntő, Rio, maracana    
 Lovaglás Deodoro)   15:00-18:45  díjugratás egyéni sel. 15:00-19:00 díjlovaglás egyéni  15:00-18:00 díjugratás csapat sel. 15:00-17:45  díjugatás csapat döntő   15:00-20:00 díjugratás egyéni döntő      
 Műugrás (Maria Lenk Aquatics Centre, Barra) 21:00-23:40 3m női ed. 21:00-22:30 3m női döntő 20:15-23:45  3m férfi sel. 15:00-16:50 / 22:00-00:00 3m férfi ed., döntő 20:00-13:10 10m női sel. 15:00-16:30 / 21:00-22:30 10m női ed. Döntő 20:00-23:10 10m férfi sel. 16:00-17:50 / 21:00-23:10 10m ed. Döntő férfi    
 Ökölvívás (Riocentro, Barra) 16:00-19:00 / 22:00-01:00 52, +91 kg sel., 69 QF, 91 SF 16:00-19:45 / 22:00-01:15  75 kg női sel., 49 F, 56,64 sel., 60 SF 16:00-18:15 / 22:00-00:45  60kg női QF, 52, 75 sel. 69 SF, 91 F 16:00-18:15 / 22:00-00:45  51 kg női QF,  56, +91kg QF, 60 F, 64 sel. 81 SF 19:00-22:00  60 kg SF,  75 kg SF női, 52 QF, 69 F 19:00-21:00 51 kg női SF, 56,75 SF, 81 F 19:00-21:30  60 kg női F, 75, 52, 64,+91 SF 19:00-20:30 51 kg női, 56, 75 F 19:00-21:00 75 kg női, 52,64,+91 F  
 Öttusa (Deodoro)           15:00-18:00 / 19:30-22:30  nők, férfiak vívás sel.  15:00-00:00 női döntő  15:00-00:00 férfi döntő    
Röplabda  Srand (Copacabana) 16:00-05:50 16 férfi, női 21:00-05:50 QF női 21:00-05:50 QF férfi 21:00-05:50 SF férfi, női 03:00*-06:30 III, F női 03:00*-06:30 III, F férfi        
 Terem (Maracanazinho, Maracana) 14:30-18:20/20:00-23:50/01:30-05:20  3x2 férfi 14:30-18:20/20:00-23:50/01:30-05:20  3x2 női 14:30-18:20/20:00-23:50/01:30-05:20  3x2 férfi 15:00-17:00/19:00-21:00/23:00-01:00/03:15-05:15 nőiQF 15:00-17:00/19:00-21:00/23:00-01:00/03:15-05:15 férfi QF 18:00-20:00/03:15-05:15 női SF 18:00-20:00/03:15-05:15 férfi SF 18:20:00/03:15-05:30 női bronz és döntő 14:30-16:30/18:15-20:30 férfi bronz és döntő  
 Rugby hetes (Deodorostadion, Deodoro)                    
 Sportlövészet (Deodoro) 14:00-21:45  gyorstüzelő pisztoly, skeet férfi 14:00-19:30  puska összetett férfi                
 Súlyemelés (Riocwntro 2., Barra) 20:30-22:30/00:00*-02:00 94 férfi B,A csop. 00:00*-02:00 +75 női  20:30-22:30/00:00*-02:00  105 férfi B,A csop. 20:30-22:30/00:00*-02:00 +105 férfi B,A csop.            
 Taekwondo (Carioca Arena, 3, Barra)         14:00-18:00/01:00*-04:05 -49 női, -58 férfi 14:00-18:00/01:00*-04:05 -57 női, -68 férfi 14:00-18:00/01:00*-04:05 -67 női, -80 férfi 14:00-18:00/01:00*-04:05 +67 női, +80 férfi    
 Tenisz (Barra) 17:00-01:00 női egyes döntő 17:00-01:00 férfi egyes, párosok döntő                
 Tollaslabda (Riocento, Barra) 13:00-04:00 egyes, páros csop. 13:00-03:30 egyes csop., páros QF 13:03-03:00 egyes/16., páros QF, SF 13:30-17:30páros SF   22:30-04:00 egyes QF, páros III 13:30-18:30páros F, egyes QF 13:30-18:30páros F, egyes SF 13:30-18:30páros F, egyes F női 13:30-16:00 egyes F férfi    
Torna (Rio Olympic Arena, Barra)  Szer   19:00-22:00 talaj, lólengés férfiak, ugrás nők döntő 19:00-22:00  gyűrű, ugrás férfiak, gerenda nők döntő 19:00-21:15 korlát, nyújtó férfiak, talaj nők döntő Gála          
Ritmikus RG             15:20-18:20 / 19:50-22:50 egyéni sel. 15:00-16:10 / 17:40-18:50 kéziszer csapat sel.  20:20-22:50 egyéni döntő 16:00-17:45 kéziszer csapat döntő  
 Gumiasztal 19:00-21:15  férfiak                  
 Triathlon Copacabana)           16:00-18:30  férfiak   16:00-18:40 nők    
 Úszás (Barra) 03:00*-04:40 döntők:  50gy4x100v női, 1500gy, 4x100v férfi   13:00-15:30 10km nők 13:00-15:30 10km férfiak            
Szinkronúszás (Barra)   16:00-18:10 duet szabad pr. 16:00-17:40 duet technikai pr. 19:00-20:30 duet döntő   18:00-18:45  csapat techn. Pr. 17:00-18:30 csapat szabad pr.      
 Vitorlázás (Marina da Glória, Copacabana) 18:00-22:30 Laser, Laser Radial, Finn, 49er, 49er FX, Nacra 17 futamok 18:00-22:30 RS:X döntő, Finn, 470, Nacra 17 futamok 18:00-22:30 Laser, Laser radial döntő, 470, 49er, 49 er FX futamok 18:00-22:30 Finn, Nacra 17 döntő, 49er, 49er FX futamok 18:00-22:30 470 döntők 18:00-22:30 49er, 49er FX döntő        
 Vívás (Carioca Arena 3, Barra) 14:00-19:30 / 22:00-00:35 női kard csapat                  
 Vízilabda (Julio de Lamare Aquastics Center, Maracana / Olympic Aquatics Stadium, Barra) 15:00-17:40/19:10-21:50 2x2 mérkőzés  nők 15:00-17:40/19:10-21:50/23:20-02:00 3x2 mérkőzés férfiak 19:10-21:50/23:20-02:00 negyeddöntők nők 16:00-18:40/20:10-22:50 negyeddöntők férfiak 16:00-18:40/20:10-22:50 helyosztók és elődöntők nők 16:00-18:40/20:10-22:50 helyosztók és elődöntők férfiak 15:00-17:40/19:10-22:20 helyosztók, döntők nők 16:40-19:20/21:30-00:40 helyosztók fés döntők férfiak    
Augusztus 13 14 15 16 17 18 19 20 21  
    Szo Va Ke Sze Csü Szo Va  
Vissza az előző oldalra

Rendszerinformáció

A weboldal 320px-es felbontás alá nincsen optimalizálva.

Kérjük tekintse meg nagyobb felbontású eszközről oldalunkat!