Rossz folytatás, vereség az ausztráloktól

2013. 04. 09.

A női jégkorong Divizió II A csoportjának második játéknapján nem tudta megismételni a hétfői remek játékát a magyar válogatott.

Rosszul kezdődött az első harmad a hölgyek számára hiszen az ausztrálok az 5. és 17. percben is bevették Gegesy Boglárka hálóját.

A folytatásban kapust cseréltek a magyarok. Még két perc sem telt el és Huszák Alexandra réven sikerült a szépítés, amelyre négy perccel később az ausztrálok válaszoltak. 3-1 után sem adta fel a magyar csapat és Horváth Tifani, majd Huszák ismét eredményes volt, s a magyar csapat kiegyenlítette hátrányát.

A harmadik 20 perc ausztrál góllal kezdődött, sőt két perccel a találkozó befejezése előtt Andrea Steranko második gólját elérve beállította a végeredményt.
A magyar válogatott 5-3-as vereséget szenvedett Ausztráliától.