Short track World Cup 2017 Budapest BIO

FÉRFIAK / MEN   NŐK / WOMEN
Nation Helmet nr. Name   Nat. Helmet nr. Name
AUS 138 Blunden Keanu   AUS 18 Lockett Deanna
  AUS 35 Boda Pierre          
  AUS 99 Bryant Alex          
  AUS 30 Jung Hyun Woo          
  AUS  178 Kah Joshua          
  AUS 169 O'Brien Liam          
AUT 45 Andermann Dominic          
  AUT 147 Andermann Nico          
  AUT 148 Liu Heinrich          
  AUT 162 Rainer Philemon          
BEL 26 Almey Jens   BEL  118 Danneel Alexandra
  BEL  180 Desmet Stijn   BEL 25 Desmet Hanne
  BEL 31 Goeminne Gert-Jan   BEL  117 Van Kerckvoorde Evelien
  BEL 123 Pétré Ward          
  BEL 131 Vanhooren Rino          
BIH  181 Basic Nihad          
  BIH 39 Brankovic Edin          
BLR 28 Siarheyeu Maksim   BLR 92 Izafatava Hanna
  BLR 85 Ryzhou Yauheni   BLR 76 Izafatava Maryia
  BLR  125 Arlou Aliaksandr   BLR 42 Trybul Vera
  BLR 167 Volkau Aliaksandr   BLR  123 Talayeva Volha
  BLR 134 Lahimakhau Ivan          
BUL 50 Georgiev Dimitar   BUL 33 Manoilova Katrin
  BUL 149 Tsankov Tsvetan   BUL 112 Pencheva Zornica
            BUL 87 Yakimova Anna
CAN 15 Cournoyer Charle   CAN 24 Boutin Kim
  CAN 64 Dion Pascal   CAN 61 Bradette Kasandra
  CAN 3 Girard Samuel   CAN 59 MacDonald Jamie
  CAN 8 Hamelin Charles   CAN 47 Maltais Valerie
  CAN 78 Hamelin François   CAN 2 St-Gelais Marianne
  CAN  182 Dubois Steven   CAN  119 Phaneuf Audrey
CHN 98 An Kai   CHN 5 Fan Kexin
  CHN 9 Han Tianyu   CHN 67  Qu Chunyu
  CHN 16 Ren Ziwei   CHN 48 Han Yu Tong
  CHN 66 Shi Jingnan   CHN 14 Zhang Yize
  CHN 6 Wu Dajing   CHN  136 Li Jinyu
  CHN 70 Xu Hongzhi   CHN  137 Zhou Yang
COL 43 Cano Sebastian          
  COL 166 Laborde Nicolas          
  COL 171  Tirado Oveido German Andres          
CRO  205 Kolenc Martin   CRO 143  Ascic Valentina
    49 Martinic Ivan   CRO 45 Buric Katerina
            CRO 116 Ivandic Danijela
            CRO  142 Ivandic Maja
          CZE 96 Doslá Milada
            CZE 77 Kuncírová Michaela
            CZE 32 Novotná Katerina
            CZE 36 Sejpalová Michaela
            CZE 97 Vanková Petra
FRA 116 Beuchamp Paul   FRA  120 Daudet Gwendoline
  FRA 120  Jeanne Vincent   FRA 19 Huot Marchand Tifany
  FRA 32 Fauconnet Thibaut   FRA 26 Pierron Véronique
  FRA  135 Fercoq Quentin   FRA 78 Poutsma Selma
  FRA 128 Lepape Sébastien          
  FRA 25 Navarro Tristan          
GBR 132 Burrows Jack   GBR 1 Christie Elise
  GBR  34 Cheetham Josh   GBR 44 Gilmartin Charlotte
  GBR 140 Djemal Aydin   GBR 98 Morrison Hannah
  GBR 133 Moody Jonathan   GBR 102 Morrison Samantha
  GBR 107 Simms Billy   GBR 91 Pickering Jennifer
  GBR 48 Treacy Farrell   GBR 30 Thomson Kathryn
GER 38 Schubert Christoph   GER  121 Grassow Tina
            GER  122 Jacobs Gina
            GER 17 Seidel Anna
            GER 20 Walter Bianca
HKG 165 Tsang Kei Wing Kevin          
HUN 10 Liu Shaolin Sándor   HUN 29 Keszler Andrea
  HUN 5 Liu Shaoang   HUN  124 Heidum Bernadett
  HUN  183 Burján Csaba   HUN 11 Jászapáti Petra
  HUN 11 Knoch Viktor   HUN 70 Bácskai Sára Luca
  HUN 91 Oláh Bence   HUN 95 Sziliczei-Német Rebeka
  HUN 157 Varnyú Alex   HUN 52 Kónya Zsófia
IND  184 Aradhya Akash          
IRL 36 McNuff Ryan          
  IRL 150 McNuff Sean          
ISR 22 Bykanov Vladislav          
ITA 127 Antonioli Mattia   ITA 9 Fontana Arianna
  ITA 24 Cassinelli Andrea   ITA 60 Maffei Cecilia
  ITA 105 Confortola Yuri   ITA 73  Valcepina Arianna
  ITA 27 Dotti Tommaso   ITA 35 Peretti Lucia
  ITA 77 Rodigari Nicola   ITA 138 Valcepina Martina
  ITA 96 Viscardi Davide   ITA 75 Viviani Elena
JPN 88 Yokoyama Hiroki   JPN 51 Kaminaga Shione
  JPN 73 Yoshinaga Kazuki   JPN 27 Kikuchi Sumire
  JPN 185  Saito  Kei    JPN 89 Kikuchi Yuki
  JPN  20  Sakazume  Ryosuke   JPN 23 Saito Hitomi
  JPN   186 Sakashita  Satoshi    JPN 81 Sakai Yui
  JPN  19  Watanabe  Keita    JPN 58 Watanabe Aoi
KAZ 76 Azhgaliyev Abzal   KAZ 64 Kim Iong A
  KAZ 101 Galiakhmetov Adil   KAZ 34 Krestova Anastasya
  KAZ 21 Nikisha Denis   KAZ  126 Nagay Anita
  KAZ 108 Shamukhanov Yerkebulan   KAZ  127 Taishmanova Assel
  KAZ 93 Zhaksybaev Mersaid   KAZ 88 Tikhonova Olga
  KAZ 41 Zhumagaziyev Nurbergen   KAZ  125 Zhanbusinova Madina
KOR 58 Hwang Daeheon   KOR 6 Choi Minjeong
  KOR  187 Kim Do Kyoum   KOR  128 Kim Alang
  KOR  188 Kwak Yoon-Gy   KOR 56 Kim Yejin
  KOR  189 Lim Hyo Jun   KOR  129 Lee Yubin
  KOR  190 Park Seyeong   KOR 83 Noh Ah-Reum
  KOR 1 Seo Yi Ra   KOR 3 Shim Suk Hee
LAT  195 Bakevics Tomass          
  LAT 168 Kruzbergs Karlis          
  LAT  203 Kruzbergs Roberts          
  LAT  200 Berzins Reinis          
  LAT  204 Pukitis Roberto          
  LAT 23 Zvejnieks Roberts          
LTU 51 Ramanauskas Salvijus   LTU 38 Sereikaite Agne
LUX  191 Géré Augustin          
  LUX  1921 Murphy Peter          
 MAS 193  Mohamad Fadzli  Ariff   MAS 109 Chong Anja
NED 2 Knegt Sjinkie   NED 7 Schulting Suzanne
  NED 17 Breeuwsma Daan   NED 21 van Kerkhof Yara
  NED 65 De Laat Itzhak   NED 141  ter Mors Jorien
  NED 69 Visser Dennis   NED  54 van Ruijven Lara
  NED 18 Hoogerwerf Dylan   NED  144 Wiersma Marijn
  NED  206 Snellink Adwin          
NOR 37 Agdestein Einar          
NZL 46 Biggs Zag          
  NZL 164 Clague Jason          
POL 29 Anikej Rafal   POL 94 Gawlica Oliwia
  POL 121 Filipowicz Adam   POL  28 Maliszewska Natalia
  POL 143 Niescier Karol   POL 130  Maliszewska Patrycja
  POL 194  Klosinski Michal   POL 106 Markiewicz Patrycja
  POL 124 Konopko Bartosz   POL 110 Stormowska Kamila
  POL 145 Wilczyk Szymon   POL 31 Warakomska Magdalena
PRK 111 Choe Un Song          
  PRK  196 Kim Un Hyok          
ROU 163 Imre Emil   ROU 100 Balázs Tünde
  ROU  197 Timar Adam   ROU  131 Szocs Renata
RUS 7 An Victor   RUS 66 Borodulina Tatiana
  RUS 75 Ayrapetyan Denis   RUS 63 Efremenkova Ekaterina
  RUS 12 Elistratov Semion   RUS 15 Konstantinova Ekaterina
  RUS 90 Grigorev Vladimir   RUS 13 Prosvirnova Sofia
  RUS 82 Shulginov Alexander   RUS 71 Shishkina Yulia
  RUS  198 Kozlov Artem   RUS 79 Zakharova Evgeniya
SGP 54 Ng Lucas Jun Jie   SGP 46 Goh Cheyenne
SLO  199 Urlep Bor Luka          
SRB  201 Djordjevic Jovan          
  SRB 56 Mojsilovic Ivan          
SWE 129 Dufberg Suh Fabrice   SWE 108 Ezzi Ranya
  SWE 33 Jansson Jacob   SWE 40 Lindgren Erika
          SVK 37 Porubská Alica
TPE 47 Su Jun-Peng   TPE 41 Lin Yu-Tzu
TUR 55 Deniz Mukerrem          
  TUR 137 Eren deres          
  TUR 40 Simsek Tunay          
  TUR 115 Tahtaci Davut          
  TUR  202 Yardimci Firat          
UKR 177 Handei Oleh   UKR 90 Dolgopolova Mariya
  UKR 42 Handei Volodymyr   UKR  132 Kromido Yuliya
  UKR 161  Nemiro Vladyslav   UKR 104 Mykhalchuk Diana
  UKR 141 Nemiro Nikita   UKR 43 Uzakova Mariia
USA 94 Carroll Keith   USA  135 Biney Maame
  USA 13 Celski J.R.   USA  134 Gehring Lana
  USA 87 Hong Thomas Insuk   USA  133 Goetz Kimberly
  USA 44 Krueger John-Henry   USA 16 Kooreman Jessica
  USA 86 Pivirotto Ryan   USA 72 Santos Kristen
  USA 106 Tran Aaron          

Rendszerinformáció

A weboldal 320px-es felbontás alá nincsen optimalizálva.

Kérjük tekintse meg nagyobb felbontású eszközről oldalunkat!