Vissza az előző oldalra

TOKYO 2020 OLIMPIAI CSAPAT

Csapatkönyv lapozgató »

Csapatkönyv letöltés

Nők: 88 + 5 tartalék


Férfiak: 80 + 2 tartalék

Összesen:  168 + 7 tartalék

nő: 3+1, férfi: 2 
össz.: 5+1 tartalék
 ASZTALITENISZ
Madarász Dóra
egyes, csapat
Pergel Szandra
vegyes páros, csapat
Póta Georgina
egyes, csapat
Fazekas Mária
csapat tartalék
Majoros Bence
egyes
Szudi Ádám
vegyes páros
nő: 12, férfi: 7
össz.: 19
 ATLÉTIKA
Bartha-Kéri Bianka
800m síkfutás
Gyurátz Réka
kalapácsvetés
Kácser Zita
3000m akadályfutás
Kovács Barbara
20km gyaloglás
Kozák Luca
100m gátfutás
Krizsán Xénia
hétpróba
 
  Madarász Viktória
20km gyaloglás
Márton Anita 
súlylökés
Nguyen Anasztázia
távolugrás
Szilágyi Réka
gerelyhajítás
Tóth Lili Anna
3000m akadályfutás
Wágner-Gyürkés Viktória
3000m akadályfutás
 
  Halász Bence
kalapácsvetés
Helebrandt Máté
50km gyaloglás
 Koroknai Máté
400m gátfutás
Szögi István 
1500m síkfutás
Szűcs Valdó 
110m gátfutás
Rivasz-Tóth Norbert
gerelyhajítás
           
  Venyercsán Bence
50km gyaloglás
         

nő: 1, férfi: 5
össz.: 6
 BIRKÓZÁS Sastin Marianna
női - 62kg
Korpási Bálint
kötöttfogás - 67kg
Lőrincz Tamás
kötöttfogás - 77kg
Lőrincz Viktor
kötöttfogás - 87kg
Szőke Alex
kötöttfogás - 97kg
Muszukajev Iszmail
szabadfogás - 65kg

férfi: 1
össz.: 1
         
EVEZÉS Pétervári-Molnár Bendegúz
egypárevezés
         

férfi: 1
össz.: 1
         
ÍJÁSZAT Balogh Mátyás
egyéni

         

nő: 4, férfi: 3
össz.: 7
 JUDO Csernoviczki Éva
- 48kg
Karakas Hedvig
- 57kg
Özbas Szofi
- 63kg
Pupp Réka
- 52kg
Cirjenics Miklós
- 100kg
Tóth Krisztián
- 90kg
           
  Ungvári Attila
- 81kg
         

nő: 10, férfi: 8
össz.: 18
 KAJAK-KENU Balla Virág
C2 500m
Bodonyi Dóra
K2, K4 500m
Csipes Tamara
K1, K2, K4 500m
Horányi Dóra
C1 200m
Kárász Anna
K1 200m, K4 500m
Kozák Danuta
K1, K2, K4 500m
 
  Lucz Dóra
K1 200m
Medveczky Erika
K2 500m
Takács Kincső
C1 200m, C2 500m
Adolf Balázs 
C1, C2 1000m
Béke Kornél 
K2 1000m, K4 500m
Csizmadia Kolos
K1 200m, K4 500m
   
  Fejes Dániel
C1, C2 1000m
Kopasz Bálint
K1, K2 1000m
Nádas Bence
K2 1000m, K4 500m
Tótka Sándor
K1 200m, K4 500m
Varga Ádám
K1, K2 1000m
 

férfi: 1
össz.: 1
           
KARATE Hárspataki Gábor
75kg
         

férfi: 1
össz.: 1
           
KERÉKPÁR Valter Attila
országúti mezőnyverseny
         

nő: 1, férfi: 1
össz.: 2
       
MOUNTAIN BIKE Vas Kata Blanka Parti András             

nő: 14 + 1 
csere: 2
össz.: 16+1 tartalék
KÉZILABDA Bíró Blanka
kapus 
Bordás Réka
beálló
Háfra Noémi
balátlövő
Helembai Fanny
baálló
Janurik Kinga
kapus 
Kisfaludy Anett
beálló
 
  Kiss Nikoletta
jobbátlövő
Klujber Katrin
jobbátlövő 
Kovacsics Anikó
irányító
Lukács Viktoria
jobbszélső 
Márton Gréta
   
balszélső
Schatzl Nadine
balszélső
         
  Szikora Melinda
kapus
Szöllősi-Zácsik Szandra
balátlövő
Szucsánszki Zita 
irányító
Tomori Zsuzsanna 
jobbátlövő
Vámos Petra
irányító 
 

férfi: 1
össz.: 1
         
ÖKÖLVÍVÁS Gálos Roland 
52 - 57kg
         

nő: 2, férfi: 2
össz.: 4
   
ÖTTUSA Gulyás Michelle  Kovács Sarolta   Kasza Róbert  Marosi Ádám    

nő: 1
össz.: 1
           
RG Pigniczki Fanni           

nő: 2, férfi: 2
össz.: 4
   
SPORTLÖVÉSZET Major Veronika
légpisztoly, 25m pisztoly
Mészáros Eszter
légpuska, puska összetett, mix 
Pekler Zalán 
légpuska, puska összetett
Péni István 
légpuska, puska összetett, mix
   

férfi: 1
össz.: 1
         
SÚLYEMELÉS Nagy Péter
+ 109kg
         

férfi: 1
össz.: 1
         
TAEKWONDO Salim Omar
58kg
         

férfi: 1
össz.: 1
         
TENISZ Fucsovics Márton
egyes
         

nő: 1, férfi: 1
össz.: 2
       
TOLLASLABDA Sárosi Laura
egyes
Krausz Gergely
egyes 
       

nő:1
össz.: 1
           
TORNA Kovács Zsófia
egyéni öszetett
         

nő: 2, férfi: 2 
össz.: 4
   
TRIATLON Bragmayer Zsanett
egyéni, mix csapat
Kovács Zsófia
egyéni, mix csapat
Bicsák Bence
egyéni, mix csapat
Tóth Tamás
egyéni, mix csapat
   

nő:12, férfi: 20, 
össz.: 32
 
ÚSZÁS Békési Eszter
200m mell
Burián Katalin
100m, 200m hát 
Gyurinovics Fanni 
4x100m mix vegyes
Halmai Petra 
4x100m mix vegyes
Hosszú Katinka 
200m hát, 200m pillangó,
200m, 400m vegyes
Jakabos Zsuzsanna
4x200m gyors
 
  Kapás Boglárka
200m pillangó
Késely Ajna
400m, 800m, 1500m gyors
 Mihályvári-Farkas Viktória
1500m gyors, 400m vegyes
Sebestyén Dalma
200m vegyes, 100m pillangó
Veres Laura
4x200m gyors
Verrasztó Evelin
4x200m gyors 
 
  Bernek Péter 
400m vegyes
Bohus Richard 
100m hát
Cseh László
200m vegyes 
Gyurta Gergely
1500m gyors 
Holló Balázs
4x200m gyors
Holoda Péter
4x100m vegyes
             
  Kalmár Ákos 
1500m gyors
Kenderesi Tamás
200m pillangó 
Kós Hubert
200m vegyes
Kovács Benedek
4x100m mix vegyes 
Kozma Dominik
200m gyors 
Lobanovszkij Maxim
50m gyors 
 
  Márton Richárd
4x100m mix vegyes 
Milák Kristóf
100m, 200m pillangó
Németh Nándor
100m, 200m gyors 
Szabó Szebasztián 
100m gyors, 200m pillangó
Takács Tamás
4x100m vegyes 
Telegdy Ádám
100m, 200m hát 
         
  Zombori Gábor
400m gyors 
Verrasztó Dávid
400m vegyes 
       

nő: 1, férfi: 1 
össz.: 2
           
NYÍLTVÍZI ÚSZÁS Olasz Anna
10km
Rasovszky Kristóf
10km
       

nő: 1, férfi: 3
össz.: 4
           
VITORLÁZÁS Cholnoky Sára
RS:X
Érdi Mária
Laser Radial
Berecz Zsombor
Finn dingi
Vadnai Benjamin
Laser
   

nő: 6+2, férfi: 4+1
össz.: 10+3 tartalék
VÍVÁS Katona Renáta
kard egyéni, csapat
Kondricz Kata
tőr egyéni, csapat
Kreiss Fanni
tőr egyéni, csapat
Márton Anna
kard egyéni, csapat
Pásztor Flóra
tőr egyéni, csapat
Pusztai Liza
kard egyéni, csapat
 
  Battai Sugár Katinka
kard csapat tartalék
Mohamed Aida
tőr csapat tartalék
Decsi Tamás
kard egyéni, csapat
Siklósi Gergely
párbajtőr egyéni
Szatmári András
kard egyéni, csapat
Szilágyi Áron
kard egyéni, csapat
           
  Gémesi Csanád
kard csapat tartalék
         

nő:12+1, férfi:12+1 
össz.: 24+2 tartalék
VÍZILABDA Gangl Edina Garda Krisztina Gurisatti Gréta Gyöngyössy Anikó Illés Anna Keszthelyi-Nagy  Rita
 
  Leimeter Dóra Magyari Alda Parkes Rebecca Rybanska Natasa Szilágyi Dorottya Szücs Gabriella
 
  Vályi Vanda     Angyal Dániel Erdélyi Balázs Hárai Balázs Hosnyánszky Norbert Jansik Szilárd
 
  Manhercz Krisztián Mezei Tamás Nagy Viktor Pásztor Mátyás Vámos Márton Varga Dénes
         
  Vogel Soma Zalánki Gergő        
Vissza az előző oldalra

Rendszerinformáció

A weboldal 320px-es felbontás alá nincsen optimalizálva.

Kérjük tekintse meg nagyobb felbontású eszközről oldalunkat!