Vasárnap Keszthelyen abszolút győztest hirdetnek a 4RUN Félmaraton sorozat szervezői

2012. 05. 26.

A hétvégi Intersport Keszthelyi Kilométerek után abszolút győztest avatnak a 4RUN Félmaraton sorozat versenyzői közt.

Pünkösdvasárnap a debreceni Rotary Félmaraton és a szekszárdi Borvidék Félmaraton után eldől, hogy az utolsó állomáson Kovács Viktória és Makár László tudja-e tartani előnyét.

A pünkösdi hétvégére szervezett keszthelyi futóverseny rajtlistája várhatóan megdönti az 1000 fős indulói létszámot, amellett, hogy már a szombati gyermekfutamokra is körülbelül 500 kisgyereket várnak a rendezők.
Idei újdonság a RunnerExpo sportos szakkiállítás, melyen a „futó szakma” népszerű márkái lesznek megtalálhatóak.
A szervezők az utcai futóversenyt kerekesszékes és handbike-os versenyzők számára is meghirdették.
A verseny idején a térségben több helyen forgalomkorlátozások lassíthatják a forgalmat.
A Fő téren vasárnap 9.50-től állnak rajthoz a versenyzők és az egész várost érintő 10,5 km-es körpályán futhatnak 15.30-ig.