Ugrás a tartalomra »

countdown_olimpianapja2026.webp

Már csak
00
nap
van hátra

countdown_dakar_2026.webp

Már csak
00
nap
van hátra

countdown_la2028.webp

Már csak
00
nap
van hátra

Azonnali hatállyal megvállt a Fehérvár Ladányi Balázstól

A klub szerint a játékos nem tudta betölteni a neki szánt vezérszerepet.

Az osztrák bajnokságban érdekelt Sapa Fehérvár AV19 jégkorongcsapata morális okokra hivatkozva kedden felbontotta Ladányi Balázs eredetileg a szezon végéig szóló szerződését.
magyar jégkorong-válogatott játékosa, Ladányi Balázs az arcát törli a svájci jégkorong-világbajnokságon résztvevő magyar csapat edzésén Dübendorfban.

A klub közleménye szerint a válogatott csatár tudomásul vette a menedzsment döntését. Id. Ocskay Gábor szakosztály-igazgató az MTI érdeklődésére annyit fűzött hozzá, hogy azt a vezérszerepet, amit szántak Ladányinak, nem tudta betölteni.
A hokis a távirati irodának elmondta: az áprilisi, budapesti divízió I-es világbajnokságig szeretne "meccsben maradni", ezért most megpróbál csapatot találni magának.

Ladányi ebben az idényben 41 mérkőzésen 35 pontot (8 gól, 27 gólpassz) gyűjtött, ezzel a második helyen áll a házi listán, és Sofron István csak a több lőtt góllal előzi meg.

A Volán a vasárnap záruló alapszakasz után az alsó házban (7-12. hely) folytatja, ahonnan majd a két legjobb jut a negyeddöntőbe.

(Forrás: MTI)

Kapcsolódó

Olimpiai események és kutatás-ismertetés a szakmai bizottság napirendjén

 

MOB-Média/Balassa Balázs

A sportszakmai bizottság elfogadta a téli olimpia beszámolóját, témái között egészen Los Angelesig tekintett. Az ülés napirendjén egy kutatás ismertetése is szerepelt, melynek fókuszában a kettős karrier áll.

sportszakmai-20.jpg
Elhunyt Bikár Péter olimpikon jégkorongozó

Életének 81. esztendejében elhunyt dr. Bikár Péter négyszeres magyar bajnok, 92-szeres válogatott jégkorongozó, a BVSC, az FTC és a Budapesti/Székesfehérvári Volán csatára – adta hírül a Magyar Jégkorong Szövetség.

bikar_peter_jegkorong43.jpg
Hódosi Sándor 60 éves

MOB-Média/Szalmás Péter

Hatvan esztendős Hódosi Sándor olimpiai és világbajnok kajakozó, a szöuli aranynégyes tagja.

20260312_szoul_k4__007.jpg
Infoartnet