Elhunyt Kozma Péter olimpikon síző" />

62 éves korában elhunyt Kozma Péter, az egyik legeredményesebb férfi alpesi sízőnk, a szarajevói téli olimpia 18. helyezettje – tette közzé honlapján a Magyar Sí Szövetség.
A 20 éve elhunyt Papp Lászlóra emlékezik a Sportmúzeum" />

Húsz éve nincs közöttünk mindenki Papp Lacija, a nagyszerű ökölvívóbajnok. November 3-án, 17 órakor nyílik a Magyar Olimpiai és Sportmúzeum emlékkiállítása a SportAgorán, a Papp László SportAréna melletti kiállító épületben.
Elhunyt Batizi Sándor vívómester" />

89 évesen, hosszú, türelemmel viselt betegség után elhunyt Batizi Sándor, a világszerte elismert, nagyszerű kardmester. Itthon eltöltött évtizedei alatt a válogatott mellett a Vasasban, majd Gödöllőn dolgozott – adja közre honlapján a Magyar Vívó Szövetség. A mesteredző több, később olimpiai érmes sportolót készített fel világversenyekre.
Tiszteletbeli tagját gyászolja a Nemzetközi Olimpiai Bizottság" />

Száz esztendős korában elhunyt Niels Holst-Sørensen, a Nemzetközi Olimpiai Bizottság dán tiszteletbeli tagja – adta hírül az olympics.org.
Elhunyt Hauszler Károly vízilabdázó" />

Hosszan tartó súlyos betegség után, 71 éves korában október 28-án elhunyt Hauszler Károly – tájékoztatta a család a Magyar Olimpiai Bizottságot. Az egykori vízilabdázó a moszkvai olimpián tagja volt a bronzérmes magyar válogatottnak, a kaput védte.
Három bajnokra is emlékezett a MOB a halottak napi ünnepségen" />

Az elmúlt megemlékezés óta az olimpiai bajnokok közül a vízilabdázó Csapó Gábor és a birkózó Varga János, valamint Adorján András sakkolimpiai bajnok hunyt el.
A MOB október 27-én tartja a halottak napi megemlékezést" />

A Magyar Olimpiai Bizottság szeretettel meghívja Önt a hagyományos halottak napi megemlékezésére.
Elhunyt Csík József olimpikon gerelyhajító" />

Október 4-én hosszan tartó, súlyos betegség után, életének 77. évében elhunyt Csík József olimpikon gerelyhajító.
Elhunyt Benkő László, korábbi MOB-tag" />

Életének 91. évében elhunyt Benkő László, az MLSZ korábbi elnöke - tájékoztatott honlapján a Magyar Labdarúgó Szövetség. A sportvezető az atlantai olimpia évében, 1996-ban tagja volt a Magyar Olimpiai Bizottság közgyűlésének is.
Elbúcsúztatták Ormai Lászlót" />

Augusztus 29-én a róla elnevezett Marczibányi téri sportcsarnokban búcsút vettek dr. Ormai László asztalitenisz mesteredzőtől, sportvezetőtől, a Magyar Edzők Társaságának korábbi első emberétől, tiszteletbeli elnökétől. A Magyar Olimpiai Bizottság tiszteletbeli tagját, a Magyar Asztalitenisz Szövetség tiszteletbeli elnökét a MOB nevében Fábián László főtitkár méltatta.