Hétfőn nyílt a „Sikeres magyarok, magyar sikerek az olimpiákon” című kiállítás a Várpalotai Olimpiai Baráti Kör szervezésében a helyi Művelődési Ház kiállító termében, amellyel Kovács Pál vívó olimpiai bajnoknak tisztelegnek.
A MOA és az ipolysági Szokolyi Alajos Olimpiai Klub kapcsolata hosszú évekre nyúlik vissza
A Zuglói Sport Központ a Csanádi Árpád iskola tornatermében rendezte a Zugló Kupa keretén belül a kerületi általános iskolások szellemi olimpiai vetélkedőjét.
A Samsung Smart Sport a Gyermekekért 100 millió forint összértékű adománnyal segíti a hazai gyermeksportot.
Hideg szél fogadta a budafoki Kolonics György iskola tanulóit, tanárait és a szülőket, akik a Mezeifutó EB-re érkeztek Szentendrére a Skanzenbe.
Névadójukra, az Olimpiai Bajnokok Klubja és a Mező Ferenc alapítvány alapító elnökére emlékeztek Sashalmon, a Lemhényi Dezső általános iskolában.

Az Egészségedre Keszthely nevet viselő rendezvényt az olimpiai bajnok Dombi Rudolf előadása nyitotta meg december 6-án.
Szépszámú érdeklődő előtt leplezték le csütörtökön Pestszentlőrincen, az Üllői út 452. számú ház (az egykori lőtér, ma kávéház) falán a városrész és a magyar sportlövészet első olimpiai bajnoka, dr. Prokopp Sándor emléktábláját.
A tatai olimpiai edzőtábor díszterme adott otthont csütörtökön este a londoni olimpia egyik magyar bronzérmesével, Marosi Ádám öttusázóval folytatott beszélgetésnek.
Felújították és az Erdei Ferenc téri sportpályára helyezték a Petőfi parkban 1972-ben állított, mára tönkrement és elfeledett olimpiai emlékoszlopot.
A kilenc éve, 2003 december 4-én elhunyt Lemhényi Dezsőre, az Olimpiai Bajnokok Klubja és a Mező Ferenc alapítvány alapító elnökére emlékeztek az aranyérmes társak a Farkasréti temetőben.