Ugrás a tartalomra »

countdown_olimpianapja2026.webp

Már csak
00
nap
van hátra

countdown_dakar_2026.webp

Már csak
00
nap
van hátra

countdown_la2028.webp

Már csak
00
nap
van hátra

Női ob I: egyenlített a Szentes az Újváros ellen

A női vízilabda-bajnokság elődöntőjének második mérkőzésén A Szentes hazai környezetben két góllal legyőzte a Dunaújvárosi Főiskolát, ezzel egyenlített az egyik csapat harmadik győzelméig tartó párharcban.

MESTERMÉRLEG
Zantleitner Krisztina: – Amit a hazai pályán vártunk, a védekezésünk jól működött. Kihasználtuk lehetőségeinket, és ami Újvárosban nem ment, itt bement és sikerült.
Mihók Attila: – Nem játszottunk jól.

ELŐDÖNTŐ, 2. MÉRKŐZÉS
HUNGERIT-SZENTESI VK–DUNAÚJVÁROSI FŐISKOLA VE 9–7 (2–0, 3–2, 3–2, 1–3), Szentes, 200 néző. V: Vojvoda, Csanádi
SZENTES: GUNDL – Hevesi 1, Miskolczi 2, Musgrove 1, KOTOVA 2, KÖVÉR-KIS R. 3, Gémes. Cs: Győri, Kádár, Rácz
DUNAÚJVÁROS: Kasó – MENCZINGER K. 2, Gurisatti, Horváth B. 1, Ziegler 1, Poszkoli 1, POLÁK 2. Cs: Ács, Szilágyi, Hajor
Gól – emberelőnyből: 7/3, ill. 10/3   Gól – ötméteresből: 2/2, ill. 0
Kipontozódott: Horváth B. (26. p.), Kövér-Kis R. (29. p.)
Az egyik csapat harmadik győzelméig tartó párharc állása: 1–1

(Forrás: NSO)

Kapcsolódó

Elhunyt Bikár Péter olimpikon jégkorongozó

Életének 81. esztendejében elhunyt dr. Bikár Péter négyszeres magyar bajnok, 92-szeres válogatott jégkorongozó, a BVSC, az FTC és a Budapesti/Székesfehérvári Volán csatára – adta hírül a Magyar Jégkorong Szövetség.

bikar_peter_jegkorong43.jpg
Hódosi Sándor 60 éves

MOB-Média/Szalmás Péter

Hatvan esztendős Hódosi Sándor olimpiai és világbajnok kajakozó, a szöuli aranynégyes tagja.

20260312_szoul_k4__007.jpg
Olimpiai események és kutatás-ismertetés a szakmai bizottság napirendjén

 

MOB-Média/Balassa Balázs

A sportszakmai bizottság elfogadta a téli olimpia beszámolóját, témái között egészen Los Angelesig tekintett. Az ülés napirendjén egy kutatás ismertetése is szerepelt, melynek fókuszában a kettős karrier áll.

sportszakmai-20.jpg
Infoartnet