Nemzetközi Olimpiai Bizottság (IOC) által olimpia műsorán szereplő sportágak.
Női NB I: Száz fölött szórt az MTK" />
A hazai pályán játszó MTK fölényes sikerével ért véget a női kosárlabda NB I alapszakaszának szombati mérkőzése.
Férfi Adria-liga: sima Olaj-vereség Boszniában" />
A Szolnoki Olaj idegenben 72–58-ra kikapott a legutóbbi alapszakaszt megnyerő Igokea Alekszandrovactól a férfi kosárlabda Adria-liga 8. fordulójának szombati játéknapján.
Az Atomerőmű hazai pályán 90–71-re legyőzte a bajnoki címvédő Alba Fehérvárt a férfi kosárlabda-bajnokság 8. fordulójának szombati rangadóján, és megerősítette pozícióját a tabella élén.
A XI. kerületben lévő Tüskecsarnok melletti úgynevezett Tüskesátort a Kanadai-Magyar Hokiklub, a régi Kisstadionban felhúzott csarnokot pedig a MAC utánpótláscsapatai használják majd. Mindkét egyesületben közel 300-300 igazolt játékos van.
Felavatták Szolnok új uszodáját" />
A miniszterelnök jelenlétében hivatalosan is átadták a szolnoki Vízilabda Arénát, amely a TAO-támogatás adta lehetőség első gyümölcse.
Theodora Magyar Kupa: Szolnok-Szeged döntő lesz a pólós kupában" />
A Szeged meglehetősen könnyen, 11 gólos sikerrel jutott be a Theodora Magyar Kupa vasárnapi döntőjébe.
Hetényi Zoltántól megvált finn csapata" />
Új klub után nézhet Hetényi Zoltán, akitől megvált a finn Tappara Tampere, amely a magyar kapus helyére Andy Chiodót szerződtette.
Tokióban női kenu is lehet az olimpián" />
A Nemzetközi Kajak-Kenu Szövetség (ICF) perui ülésén megtárgyalta a női kenu szakág olimpiai versenyszámmá való beemelésének a lehetőségét, és azt a javaslatot terjesztik a Nemzetközi Olimpiai Bizottság (NOB) elé, hogy a 2020-as, tokiói olimpián már női C-1 200 méteres távon is hirdessenek olimpiai bajnokot. Továbbá 2024-ben az olimpiai sprint és szlalom számokban szeretnék kiegyenlíteni a nemek arányát.
Bolt és Fraser-Pryce a 2013 év atlétái" />
A jamaicai Usain Bolt, és honfitársa, Shelly-Ann Fraser-Pryce nyerte az év legjobb atlétája díjat a nemzetközi szövetség választásán.
Amerikai tini nyerte a műlesiklást Leviben" />
A finnországi Leviben a nők műlesiklásával folytatódott az alpesi sízők világkupa-idénye. A győzelmet a mindössze 18 éves, de már világbajnok amerikai Mikaela Shiffrin szerezte meg az olimpiai bajnok német Maria Höfl-Riesch és az összetett világkupa címvédője, a szlovén Tina Maze előtt.