Nemzetközi Olimpiai Bizottság (IOC) által olimpia műsorán szereplő sportágak.
Férfi NB I: 9 góllal nyert a Szeged és a Veszprém" />
Az élvonalbeli férfi kézilabda-bajnokság 11. fordulójában az MKB-MVM Veszprém otthon, míg a Pick Szeged idegenben nyert kilenc góllal a Grundfos-Tatabánya, illetve a Mezőkövesd ellen. A PLER pontot szerzett Orosházán.
Női kupák: hétgólos előnyben a Vác, a Veszprém kétgólos veresége idegenben" />
A női EHF-kupa 3. fordulójának első mérkőzésén az Ipress Center-Vác 25-18-ra legyőzte a holland Succes Schoonmaak/VOC Amsterdam együttesét, így hétgólos előnyt szerzett a visszavágóra, amelyet jövő szombat este rendeznek a holland fővárosban.
A férfi kosárlabda NB I 7. fordulójában a listavezető Atomerőmű és az őt üldöző Alba Fehérvár is 19 ponttal győzött.
Férfi Adria-liga: Olaj-vereség a sereghajtótól hazai pályán" />
A férfi kosárlabda Adria-ligában a Szolnoki Olaj hazai parketten 71–62-re kikapott az eddig mind a hat meccsét elvesztő Olimpija Ljubljanától.
Férfi BL: a végén úszott el a főtábla a Szolnoknak" />
A vízilabda Bajnokok Ligája-főtáblára kerülésért folyó párharc visszavágóján a Szolnok 8–7-es vereséget szenvedett a Primorje Rijekától, így 18–17-es összesítéssel a horvátok jutottak a főtáblára.
Az 1000 méteres selejtezőket a nőknél csak Heidum Bernadett, míg a férfiaknál Knoch Viktor és Liu Shaolin Sándor vette sikerrel a rövidpályás gyorskorcsolyázók torinói olimpiai kvalifikációs világkupa-versenyének pénteki napján.
Indul a MÚSZ TV" />
Bárki megtekintheti az Felnőtt Rövidpályás Országos Bajnokságot a Magyar Úszó Szövetség honlapján (www.musz.hu).
Büntetőkkel győztünk a lengyelek ellen" />
A magyar jégkorong-válogatott - miután 85 másodperccel a lefújás előtt egyenlített - büntetőkkel 2-1-re legyőzte a lengyel csapatot a káposztásmegyeri Jégpalotában zajló Négy Nemzet Torna első, pénteki fordulójában.
Vb-elődöntőben bízik a női kézisek kapitánya" />
A megbízott szövetségi kapitánya abban bízik, hogy a női kézilabda-válogatott négy közé jut a decemberi, szerbiai világbajnokságon. Hajdu János szerint az elnökség várhatóan a hat-nyolc közé jutást tűzi ki célul.
Újabb 80 milliós győri támogatás Görbiczéknek" />
Idén eddig mintegy 100 millió forinttal támogatta Győr önkormányzata az Audi ETO KC női kézilabdacsapatát; ezt toldotta meg most a pénteken jelképesen átadott 76,2 millió forinttal - közölte Borkai Zsolt polgármester.