Ugrás a tartalomra »

countdown_olimpianapja2026.webp

Már csak
00
nap
van hátra

countdown_dakar_2026.webp

Már csak
00
nap
van hátra

countdown_la2028.webp

Már csak
00
nap
van hátra

Szekeres Pál a szakmai igazgató

Az MVSZ ülésén az olimpiai bronzérmes és paralimpiai bajnok Szekeres Pált megválasztották a kerekesszékes válogatott szakmai igazgatójának.

 Háromszoros paralimpiai bajnok vívónk feladata a sportágban folyó szakmai munka felügyelete és összefogása. Szekeres Pál a londoni paralimpia után hagyta abba a versenyszerű sportolást, vívóként és sportvezetőként is nagyon komoly nemzetközi ismertségre és elismertségre tett szert, aminek egyértelmű bizonyítéka, hogy megválasztották a Nemzetközi Kerekesszékes Vívó Szövetség (IWAS) alelnökének.
Szakmai felkészültsége, tudása és óriási tapasztalata a garancia arra, hogy felügyeletével paralimpiai sikersportágunk az egyre erősebb nemzetközi mezőnyben is meg tudja őrizni előkelő pozícióját.

(Bernau Péter)

Infoartnet