Ugrás a tartalomra »

countdown_olimpianapja2026.webp

Már csak
00
nap
van hátra

countdown_dakar_2026.webp

Már csak
00
nap
van hátra

countdown_la2028.webp

Már csak
00
nap
van hátra

Terematlétikai versenyt rendeztek Budapesten

A regionális Sport XXI. viadalon, mindkét korcsoportban a Vasas Mifin gyermekversenyzői győztek.

Kiváló hangulat, nyüzsgő gyereksereg, szurkoló szülők tömege, csapataikat folyamatosan irányító edzők és vezetők,   a „forgószinpad” működését biztosító szervezők népesítették be szombaton délután a budapesti Syma csarnokot.   A Közép–magyarországi Régió Sport XXI. Alapprogram terematlétikai versenyén a 11 és 13 év alattiak korcsoportjában, 11 szakosztály 36 csapata versenyzett.   A Budapesten régen látott nagy létszámot hozó három órás programot látványos váltóversenyek kezdték és zárták.

A nagy izgalmakat hozó - feladatokkal színesített – futószámok között, a felkészült szervezők, versenybírók és edzők gördülékeny közreműködésével folyamatosan zajlottak a képességeket felmérő ügyességi próbák.  

Mindkét korcsoportban, egyaránt 11-11  ponttal a Vasas Mifin gyerekei végeztek az élen. Az  U11 éveseknél  második helyen az Ikarus BSE „A”, harmadikon az UTE „A”  csapata végzett.  U13-ban Csepeli DAC „A” és az Ikarus BSE „A”  vehette át az ezüst, illetve a bronzérmet.

(masz.hu, Fotó: Mérei László)

Infoartnet