Ugrás a tartalomra »

countdown_olimpianapja2026.webp

Már csak
00
nap
van hátra

countdown_dakar_2026.webp

Már csak
00
nap
van hátra

countdown_la2028.webp

Már csak
00
nap
van hátra

Vízilabda: 19 évesen elhunyt az amerikai tehetség

Szerdán elhunyt Jon Walters amerikai vízilabdázó, aki szívroham következtében január elseje óta kómában feküdt.

A 19 esztendős sportoló kétszeres középiskolás bajnok volt, 2012-ben az év játékosának is megválasztották, és Dejan Udovicsics amerikai kapitány már a felnőttekhez is meghívta.

„Csütörtökön értesültem a hírről. A korosztályos válogatottal többször is játszottam ellene, nagyon megrázott a halála” – mondta elhunyt sporttársáról Lőrincz Bálint, az egriek szintén 19 éves pólósa.

(Forrás: NSO)

Kapcsolódó

Olimpiai események és kutatás-ismertetés a szakmai bizottság napirendjén

 

MOB-Média/Balassa Balázs

A sportszakmai bizottság elfogadta a téli olimpia beszámolóját, témái között egészen Los Angelesig tekintett. Az ülés napirendjén egy kutatás ismertetése is szerepelt, melynek fókuszában a kettős karrier áll.

sportszakmai-20.jpg
Hódosi Sándor 60 éves

MOB-Média/Szalmás Péter

Hatvan esztendős Hódosi Sándor olimpiai és világbajnok kajakozó, a szöuli aranynégyes tagja.

20260312_szoul_k4__007.jpg
Elhunyt Bikár Péter olimpikon jégkorongozó

Életének 81. esztendejében elhunyt dr. Bikár Péter négyszeres magyar bajnok, 92-szeres válogatott jégkorongozó, a BVSC, az FTC és a Budapesti/Székesfehérvári Volán csatára – adta hírül a Magyar Jégkorong Szövetség.

bikar_peter_jegkorong43.jpg
Infoartnet