Ugrás a tartalomra »

countdown_olimpianapja2026.webp

Már csak
00
nap
van hátra

countdown_dakar_2026.webp

Már csak
00
nap
van hátra

countdown_la2028.webp

Már csak
00
nap
van hátra

Zágrábban műtik a Debrecen Európa-bajnokát

Zágrábban megműtik a Debrecen élvonalbeli vízilabdacsapatának Európa-bajnok, világligagyőztes kapusát, egyben csapatkapitányát, Braniszlav Mitrovicsot – adta hírül a tabella 6. helyén álló klub hivatalos honlapja.

A világklasszis kapus szeptember óta szűnni nem akaró vállfájdalmakkal küzd, aminek oka – mint nemrégiben kiderült – a vállában keletkező részleges szakadás.
Még nem tudni, mennyi kihagyással jár az operáció, Varga Tamás vezetőedző reményei szerint csak ebben a naptári évben nem számíthat a szerb játékosra. Varga elmondta: azon dolgoznak, hogy a 19 éves Péterfy Mihály mellé válogatott szintű kapust igazoljanak a két decemberi fordulóra.

=Forrás: NSO)

Kapcsolódó

Olimpiai események és kutatás-ismertetés a szakmai bizottság napirendjén

 

MOB-Média/Balassa Balázs

A sportszakmai bizottság elfogadta a téli olimpia beszámolóját, témái között egészen Los Angelesig tekintett. Az ülés napirendjén egy kutatás ismertetése is szerepelt, melynek fókuszában a kettős karrier áll.

sportszakmai-20.jpg
Hódosi Sándor 60 éves

MOB-Média/Szalmás Péter

Hatvan esztendős Hódosi Sándor olimpiai és világbajnok kajakozó, a szöuli aranynégyes tagja.

20260312_szoul_k4__007.jpg
Elhunyt Bikár Péter olimpikon jégkorongozó

Életének 81. esztendejében elhunyt dr. Bikár Péter négyszeres magyar bajnok, 92-szeres válogatott jégkorongozó, a BVSC, az FTC és a Budapesti/Székesfehérvári Volán csatára – adta hírül a Magyar Jégkorong Szövetség.

bikar_peter_jegkorong43.jpg
Infoartnet