Elhunyt Kékesy Andrea olimpiai ezüstérmes korcsolyázó" />

Elhunyt Kékesy Andrea világ- és Európa-bajnok műkorcsolyázó, téli olimpiai ezüstérmes sportoló. Keleti Ágnes tornász után a második legidősebb magyar olimpiai érmesünk Kanadában élt, 98 éves volt. A hírt a HM Sportért Felelős Államtitkársága osztotta meg december 10-én a MOB-irodával.
Balogh Beatrix 50 éves" />

Ötven esztendős Balogh Beatrix (Csata Csabáné) olimpiai ezüstérmes, Európa-bajnok, világbajnoki bronzérmes kézilabdázó.
Gyulay Zsolt Prima Primissima-díjas!" />

A kétszeres olimpiai bajnok Gyulay Zsolt, a Magyar Olimpiai Bizottság elnöke érdemelte ki az idei Prima Primissima-díjat sport kategóriában. Prima-díjat vehetett át dr. Gyarmati Andrea és Gyurta Dániel.
Elhunyt az olimpikon kézilabdázó Szabó László" />

2024 november 22-én váratlanul elhunyt Szabó László, a müncheni olimpia magyar kézilabdacsapatának tagja, a Tatabánya legendás hálóőre.
92 esztendős Juhász Katalin" />

92 éves Juhász Katalin olimpiai és világbajnok tőrvívó, Tokió bajnoka, Róma ezüstérmese.
Benedek János 80 éves" />

Nyolcvan esztendős lett Benedek János világbajnok, olimpiai bronzérmes súlyemelő, aki később a magyar súlyemelő-válogatott másodedzőjeként is tevékeny volt.
Császár Mónika 70 esztendős" />

Hetven éves Császár Mónika tornász, az 1972-es müncheni olimpia bronzérmese.
Három bajnokára is emlékezett az olimpiai család" />

Hammerl Lászlóról, Komora Imréről és Juhász Istvánról is megemlékezett az olimpiai család október 28-án Farkasréten az Olimpiai Bajnokok Falánál, a Magyar Olimpiai Bizottság hagyományos halottak napi ünnepségén.
Mohácsi Ferenc 95 éves" />

95 esztendős lett Mohácsi Ferenc, a melbourne-i olimpia bronzérmes kenusa.
Nagy László 75 éves" />

75 esztendős lett Nagy László labdarúgó (első sor, j2), a mexikóvárosi olimpián aranyérmes magyar labdarúgó-válogatott tagja, későbbi edző, szakkommentátor.