Elhunyt Süllős Gyula, a MOB korábbi tagja" />

Balesetben elhunyt Süllős Gyula, a Vasas elnökségi tagja, a klub ökölvívó-szakosztályának elnöke, az ökölvívó-szövetség korábbi alelnöke, a Magyar Olimpiai Bizottság közgyűlésének korábbi tagja.
A Farkasréti temetőben található Olimpiai Bajnokok Falánál tartotta hagyományos halottak napi megemlékezését kedden a Magyar Olimpiai Bizottság. Az eseményen számos olimpikonra, sportszakemberre megemlékeztek, köztük az olimpiai bajnok Keleti Ágnesre és Horváth Zoltánra.
Elhunyt a Görög Olimpiai Bizottság volt elnöke, a NOB tagja" />

Nyolcvankilenc éves korában elhunyt Lambisz Nikolau, a Görög Olimpiai Bizottság volt elnöke, a 2004-es athéni nyári játékok szervezőbizottságának alelnöke.
Elhunyt dr. Bordás György, a MOB korábbi tagja" />

Hetvennyolc éves korában, hosszan tartó betegség után elhuny dr. Bordás György, a Magyar Labdarúgó Szövetség korábbi főtitkára, a Magyar Vízilabda Szövetség egykori társelnöke, a Magyar Olimpiai Bizottság közgyűlésének tagja.
November 7-én búcsúztatják Köves Csabát" />

November 7-én, Gyálon vesznek végső búcsút Köves Csaba olimpiai ezüstérmes vívótól.
Elhunyt Bocsák Miklós, a MOB korábbi sajtófőnöke" />

Hosszan tartó súlyos betegség következtében 78 éves korában elhunyt dr. Bocsák Miklós MOB Médiadíjas sportújságíró, a szöuli olimpián résztvevő magyar csapat sajtóattaséja, a MOB korábbi sajtófőnöke.
Olimpikonok, világbajnokok is emlékeztek Kolóra" />

Az egykori Bécs-Budapest Maraton befutójának napján – nemzeti ünnepünkön –, október 23-án a Népszigeten rendezték a kétszeres olimpiai, világ- és Európa-bajnok kenus Kolonics György emlékét őrző futóversenyt. A pekingi olimpia előtt nem sokkal, fiatalon elhunyt legendára mintegy 2500 futó és csaknem 500 sárkányhajózó emlékezett – köztük olimpikonok, világbajnokok, MOB-tagok.
Október 28-án emlékezünk az elhunyt olimpikonokra" />

A Magyar Olimpiai Bizottság október 28-án (kedd) 11 órától rendezi a Farkasréti temetőben hagyományos halottak napi megemlékezését.
Elhunyt Köves Csaba olimpiai ezüstérmes vívó" />

Ötvennyolc éves korában elhunyt Köves Csaba háromszoros olimpikon, olimpiai ezüstérmes kardvívó – tájékoztatta a Magyar Olimpiai Bizottságot egykori csapattársa, az olimpiai bajnok Szabó Bence.
Elhunyt Borovitz Tamás, az olimpiai körök doyenje" />

Október 2-án elhunyt Borovitz Tamás – írta közösségi oldalán családja. A 96 esztendős sportvezető többek közt a Varjú Vilmos Olimpiai Baráti Kör alapítója, tiszteletbeli elnöke és korábban a Magyar Röplabda Szövetség főtitkára is volt. Sportvezetőként több olimpián is részt vett; jelentős sport- és olimpia témájú relikviával büszkélkedhetett.